Football Stats
Herb Atletico Torque
Atletico TorqueŚr. pkt/mecz 1.65
Urugwaj / Primera División5 września 2026 00:00
Herb Cerro Largo
Cerro LargoŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Atletico Torque

Streaki - Atletico Torque

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Torque — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Torque — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Torque — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Torque — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Torque — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Torque — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Torque — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Torque — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Cerro Largo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cerro Largo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cerro Largo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cerro Largo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cerro Largo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cerro Largo — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Cerro Largo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Cerro Largo — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Atletico Torque

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Torque — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Torque — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Torque — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Torque — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Torque — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Torque — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Cerro Largo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cerro Largo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro Largo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.03Herb Cerro LargoCerro Largo01Herb Atletico TorqueAtletico Torque
25.03Herb Cerro LargoCerro Largo11Herb Atletico TorqueAtletico Torque
27.03Herb Atletico TorqueAtletico Torque12Herb Cerro LargoCerro Largo
05.02Herb Atletico TorqueAtletico Torque11Herb Cerro LargoCerro Largo
15.08Herb Atletico TorqueAtletico Torque30Herb Cerro LargoCerro Largo
04.09Herb Cerro LargoCerro Largo11Herb Atletico TorqueAtletico Torque
11.10Herb Atletico TorqueAtletico Torque01Herb Cerro LargoCerro Largo
31.05Herb Cerro LargoCerro Largo11Herb Atletico TorqueAtletico Torque

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Torque jest o 67% lepsza niż Cerro Largo pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico TorqueDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
2.70
3.10
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
1.60
1.20
1.40
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Cerro LargoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Atletico Torque jest o +137% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Atletico Torque u siebie
0.80 gola/mecz
Cerro Largo na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico TorqueCerro Largo
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico TorqueCerro Largo
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67