Football Stats
Herb Club Nacional
Club NacionalŚr. pkt/mecz 1.55
Urugwaj / Primera División6 września 2026 21:30
Herb Juventud
JuventudŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Club Nacional

4W — Club Nacional0D2W — Juventud

Streaki - Club Nacional

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Club Nacional — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Club Nacional — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Club Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Club Nacional — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Club Nacional — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Club Nacional — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Juventud

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Club Nacional

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Nacional — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Nacional — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Juventud

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.06Herb Club NacionalClub Nacional21Herb JuventudJuventud
08.03Herb JuventudJuventud31Herb Club NacionalClub Nacional
18.06Herb Club NacionalClub Nacional41Herb JuventudJuventud
30.03Herb Club NacionalClub Nacional12Herb JuventudJuventud
31.05Herb Club NacionalClub Nacional10Herb JuventudJuventud
04.02Herb JuventudJuventud01Herb Club NacionalClub Nacional

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Nacional jest o 43% lepsza niż Juventud pod względem odsetku wygranych meczów.

Club NacionalDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.20
2.85
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
JuventudDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
2.00
2.30
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.40
1.00
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Club Nacional jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Club Nacional u siebie
1.00 gola/mecz
Juventud na wyjeździe

Progi bramkowe

Club NacionalJuventud
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemClub NacionalJuventud
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
5.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Total Cards
10
10
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemClub NacionalJuventud
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67