Football Stats
Herb Prostějov
ProstějovŚr. pkt/mecz 1.10
Czechy / Cup9 września 2026 18:00
Herb Sigma Olomouc
Sigma OlomoucŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Prostějov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Prostějov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Prostějov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Prostějov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Prostějov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Prostějov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Prostějov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Prostějov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Sigma Olomouc

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sigma Olomouc — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Prostějov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Prostějov — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Sigma Olomouc

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sigma Olomouc jest o 175% lepsza niż Prostějov pod względem odsetku wygranych meczów.

ProstějovDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
2.30
2.65
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
100%
60%
80%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Sigma OlomoucDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
3.10
3.15
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
55%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
16.60
12.00
14.42
Śr. faule/mecz
12.70
11.56
12.16

Ostatnie 10 meczów

Sigma Olomouc jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Prostějov u siebie
1.80 gola/mecz
Sigma Olomouc na wyjeździe

Progi bramkowe

ProstějovSigma Olomouc
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
95% (19/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemProstějovSigma Olomouc
Match Corners AVG
10.63 (19/40)
10.63 (19/20)
Over 6.5 Corners
95% (18/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemProstějovSigma Olomouc
Corners Earned Match
4.70
4.70
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
94
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemProstějovSigma Olomouc
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
82
82
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemProstějovSigma Olomouc
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Prostějov18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Sigma Olomouc18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.