Football Stats
Herb PSTC Procopense
PSTC ProcopenseŚr. pkt/mecz 1.17
Brazylia / Paranaense - 35 września 2026 23:30
Herb União PR
União PRŚr. pkt/mecz 1.28

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - PSTC Procopense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PSTC Procopense — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/5, 80%)

Streaki - União PR

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • União PR — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • União PR — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • União PR — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • União PR — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • União PR — remisuje 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • União PR — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (7/9, 78%)

Serie - PSTC Procopense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PSTC Procopense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSTC Procopense — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSTC Procopense — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSTC Procopense — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PSTC Procopense — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - União PR

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 União PR — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 União PR — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 União PR — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. União PR jest o 18% lepsza niż PSTC Procopense pod względem odsetku wygranych meczów.

PSTC ProcopenseDomWyjazdOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
0.67
0.83
0.75
Stracone
1.33
1.17
1.25
BTTS %
33%
17%
25%
Czyste konto %
17%
50%
33%
Nie strzelił %
50%
67%
58%
União PRDomWyjazdOgółem
Win %
56%
22%
39%
Śr. goli/mecz
2.33
1.78
2.06
Strzelone
1.00
0.56
0.78
Stracone
1.33
1.22
1.28
BTTS %
11%
33%
22%
Czyste konto %
44%
33%
39%
Nie strzelił %
44%
44%
44%

Ostatnie 10 meczów

PSTC Procopense jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.67 gola/mecz
PSTC Procopense u siebie
0.56 gola/mecz
União PR na wyjeździe

Progi bramkowe

PSTC ProcopenseUnião PR
Over 0.5
100% (6/6)
89% (8/9)
Over 1.5
50% (3/6)
44% (4/9)
Over 2.5
33% (2/6)
33% (3/9)
Over 3.5
17% (1/6)
11% (1/9)
Nie strzelił
50% (3/6)
44% (4/9)
1. połowa — 1-2 gole
40% (4/10)
33% (3/9)
1. połowa — 1-3 gole
60% (6/10)
33% (3/9)
2. połowa — 1-2 gole
40% (4/10)
67% (6/9)
2. połowa — 1-3 gole
60% (6/10)
78% (7/9)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPSTC ProcopenseUnião PR
Under 0.5
10% (3/30)
17% (2/12)
6% (1/18)
Under 1.5
50% (15/30)
58% (7/12)
44% (8/18)
Under 2.5
67% (20/30)
67% (8/12)
67% (12/18)
Under 3.5
80% (24/30)
75% (9/12)
83% (15/18)
Under 4.5
93% (28/30)
92% (11/12)
94% (17/18)
Under 5.5
97% (29/30)
92% (11/12)
100% (18/18)
Paranaense - 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AA Iguaçu6411132.17
3PSTC Procopense6312101.67
4Cambé6312101.67
5City London630391.50
6Oeste Brasil421171.75
7União PR421171.75
8Iraty621371.17
10Samas610530.50
11Campo Mourão402220.50