Football Stats
Herb Paysandu
PaysanduŚr. pkt/mecz 1.45
Brazylia / Serie C7 września 2026 23:00
Herb Brusque
BrusqueŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Paysandu

1W — Paysandu1D2W — Brusque

Streaki - Paysandu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Paysandu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Paysandu — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Paysandu — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Paysandu — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Paysandu — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Paysandu — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Paysandu — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Paysandu — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Paysandu — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Brusque

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brusque — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brusque — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brusque — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brusque — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brusque — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brusque — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Brusque — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Brusque — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Brusque — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Brusque — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Brusque — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Brusque — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Brusque — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Brusque — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Brusque — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Brusque — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Brusque — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Paysandu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Paysandu — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 2.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - Brusque

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brusque — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brusque — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb PaysanduPaysandu11Herb BrusqueBrusque
12.11Herb PaysanduPaysandu10Herb BrusqueBrusque
25.07Herb BrusqueBrusque10Herb PaysanduPaysandu
01.07Herb PaysanduPaysandu02Herb BrusqueBrusque

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

PaysanduDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
BrusqueDomWyjazdOgółem
Win %
80%
10%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.80
1.10
1.45
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Paysandu jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Paysandu u siebie
1.10 gola/mecz
Brusque na wyjeździe

Progi bramkowe

PaysanduBrusque
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPaysanduBrusque
Match Corners AVG
12.50 (2/40)
12.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 9.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPaysanduBrusque
Corners Earned Match
4.15
4.65
3.65
More Corners Than Opponent
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
166
93
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPaysanduBrusque
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
4.85 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
192
97
95
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPaysanduBrusque
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68