Football Stats
Herb Carabobo FC
Carabobo FCŚr. pkt/mecz 1.50
Wenezuela / Primera División8 września 2026 00:00
Herb Estudiantes de Merida FC
Estudiantes de Merida FCŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Carabobo FC

Streaki - Carabobo FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Carabobo FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Carabobo FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Carabobo FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Carabobo FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Carabobo FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Carabobo FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Carabobo FC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Carabobo FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Estudiantes de Merida FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estudiantes de Merida FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estudiantes de Merida FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estudiantes de Merida FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estudiantes de Merida FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estudiantes de Merida FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estudiantes de Merida FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Carabobo FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Carabobo FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Carabobo FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Estudiantes de Merida FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estudiantes de Merida FC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes de Merida FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes de Merida FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes de Merida FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes de Merida FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.05Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC02Herb Carabobo FCCarabobo FC
13.05Herb Carabobo FCCarabobo FC10Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC
18.03Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC32Herb Carabobo FCCarabobo FC
05.07Herb Carabobo FCCarabobo FC21Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC
25.01Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC02Herb Carabobo FCCarabobo FC
17.11Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC03Herb Carabobo FCCarabobo FC
27.10Herb Carabobo FCCarabobo FC20Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC
22.09Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC00Herb Carabobo FCCarabobo FC
23.03Herb Carabobo FCCarabobo FC10Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC
22.06Herb Estudiantes de Merida FCEstudiantes de Merida FC11Herb Carabobo FCCarabobo FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Carabobo FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.30
2.95
Strzelone
1.80
1.60
1.70
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Estudiantes de Merida FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Ostatnie 10 meczów

Carabobo FC jest o +157% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Carabobo FC u siebie
0.70 gola/mecz
Estudiantes de Merida FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Carabobo FCEstudiantes de Merida FC
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCarabobo FCEstudiantes de Merida FC
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Metropolitanos FC13742251.92
4UCV13724231.77
5Portuguesa FC13553201.54
7Carabobo FC13472191.46
8Puerto Cabello13454171.31
9Zamora FC13454171.31
10Caracas FC13364151.15
11Rayo Zuliano13427141.08
12Monagas SC13328110.85
13Anzoátegui FC1323890.69
14Trujillanos FC1304940.31