Football Stats
Herb Monte Azul
Flaga BrazyliaMonte Azul
Serie D
Brazylia / Serie DSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Monte Azul — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze7
W2
R1
P4
Gz7
Gs9
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze7
W1
R4
P2
Gz6
Gs9
RB-3
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze14
W3
R5
P6
Gz13
Gs18
RB-5
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monte Azul — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/7, 86%)
  • Monte Azul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
  • Monte Azul — powyżej 1.5 gola w meczu (11/14, 79%)
  • Monte Azul — poniżej 2.5 gola w meczu (10/14, 71%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Monte Azul — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Monte Azul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Monte Azul — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
  • Monte Azul — jest niepokonany na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Monte Azul — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Monte Azul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Monte Azul — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/7, 71%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Monte Azul — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monte Azul — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monte Azul — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Monte Azul — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Monte Azul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Monte Azul — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Itabirito12Herb Monte AzulMonte Azul
19.07Herb Monte AzulMonte Azul12Operario Ferroviario
12.07Herb Monte AzulMonte Azul01Inter De Limeira
05.07Cianorte20Herb Monte AzulMonte Azul
28.06Cascavel11Herb Monte AzulMonte Azul
21.06Herb Monte AzulMonte Azul32Goiatuba EC
07.06Uberlandia20Herb Monte AzulMonte Azul
31.05Herb Monte AzulMonte Azul21Uberlandia
24.05Goiatuba EC11Herb Monte AzulMonte Azul
17.05Herb Monte AzulMonte Azul01Cascavel

Monte Azul — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 32% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
14%
29%
22%
Śr. goli/mecz
0.86
1.43
2.29
Strzelone
0.29
0.71
1.00
Stracone
0.57
0.71
1.29
BTTS %
14%
29%
22%
Czyste konto %
43%
43%
43%
Nie strzelił %
86%
43%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
29%
29%
29%
Śr. goli/mecz
0.71
1.43
2.14
Strzelone
0.29
0.57
0.86
Stracone
0.43
0.86
1.29
BTTS %
0%
29%
15%
Czyste konto %
57%
14%
36%
Nie strzelił %
71%
57%
64%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/14)
0% (0/7)
0% (0/7)
Under 1.5
21% (3/14)
43% (3/7)
0% (0/7)
Under 2.5
71% (10/14)
57% (4/7)
86% (6/7)
Under 3.5
93% (13/14)
86% (6/7)
100% (7/7)
Under 4.5
93% (13/14)
86% (6/7)
100% (7/7)
Under 5.5
100% (14/14)
100% (7/7)
100% (7/7)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
64% (9/14)
57% (4/7)
71% (5/7)
BTTS 1H
7% (1/14)
14% (1/7)
0% (0/7)
BTTS 2H
29% (4/14)
29% (2/7)
29% (2/7)
BTTS Both Halves
7% (1/14)
14% (1/7)
0% (0/7)
BTTS & Win
21% (3/14)
29% (2/7)
14% (1/7)
BTTS & Draw
36% (5/14)
14% (1/7)
57% (4/7)
BTTS & Lose
7% (1/14)
14% (1/7)
0% (0/7)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
29% (4/14)
43% (3/7)
14% (1/7)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/14)
0% (0/7)
0% (0/7)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
7% (1/14)
14% (1/7)
0% (0/7)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/14)
0% (0/7)
0% (0/7)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
21% (3/14)
14% (1/7)
29% (2/7)
BTTS 1H & 2H (No/No)
71% (10/14)
71% (5/7)
71% (5/7)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Monte Azul

Wynik meczu

1-1
5 (36%)
0-1
3 (21%)
2-1
2 (14%)
0-2
2 (14%)
3-2
1 (7%)

Wynik do przerwy

0-1
6 (43%)
0-0
5 (36%)
1-0
2 (14%)
2-1
1 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Monte Azul

Liczba goli w meczu

2
7 (50%)
1
3 (21%)
3
3 (21%)
5
1 (7%)

Liczba goli do przerwy

1
8 (57%)
0
5 (36%)
3
1 (7%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Serie D.

Serie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Monte Azul18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.