Football Stats
Herb Imigresen
Flaga MalaysiaImigresen
11. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Imigresen — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs10
RB-9
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs10
RB-9
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Imigresen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Imigresen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Imigresen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Imigresen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Imigresen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Imigresen — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Imigresen — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Imigresen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Imigresen — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Imigresen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Imigresen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Imigresen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Imigresen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Imigresen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Imigresen — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Imigresen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Imigresen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Imigresen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Johor Darul Takzim FC70Herb ImigresenImigresen
24.08Sabah FA31Herb ImigresenImigresen
16.05Herb ImigresenImigresen11Melaka
08.05Terengganu13Herb ImigresenImigresen
03.05Herb ImigresenImigresen31DPMM FC Brunei
25.04Pdrm05Herb ImigresenImigresen
11.04Herb ImigresenImigresen00Penang
14.03Sabah FA12Herb ImigresenImigresen
08.03Selangor40Herb ImigresenImigresen
01.03Herb ImigresenImigresen01Kuching FA

Imigresen — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 17% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
2.00
3.00
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.30
0.90
1.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
4.30
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
1.30
1.30
2.60
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 3.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Imigresen

Wynik meczu

0-7
1 (50%)
1-3
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-5
1 (50%)
1-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Imigresen

Liczba goli w meczu

7
1 (50%)
4
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

5
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Kuching FA320162.00
3Selangor220063.00
4Sabah FA220063.00
5Negeri Sembilan210131.50
6Terengganu210131.50
7DPMM FC Brunei210131.50
8Melaka210131.50
9Kuala Lumpur FA310231.00
10Penang200200.00
11Imigresen200200.00