Football Stats
Herb Penang
Flaga MalaysiaPenang
10. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Penang — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Penang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Penang — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Penang — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Penang — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Penang — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Penang — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Penang — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Penang — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Penang — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Penang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Penang — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Penang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Sabah FA20Herb PenangPenang
23.08Herb PenangPenang01DPMM FC Brunei
15.05Herb PenangPenang21DPMM FC Brunei
08.05Pdrm11Herb PenangPenang
02.05Selangor40Herb PenangPenang
26.04Herb PenangPenang00Sabah FA
11.04Imigresen00Herb PenangPenang
14.03Herb PenangPenang01Kuching FA
07.03Negeri Sembilan33Herb PenangPenang
27.02Herb PenangPenang04Johor Darul Takzim FC

Penang — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
1.30
2.70
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.10
2.60
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
80%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Penang

Wynik meczu

0-1
1 (50%)
0-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (50%)
0-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Penang

Liczba goli w meczu

1
1 (50%)
2
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Kuching FA320162.00
3Selangor220063.00
4Sabah FA220063.00
5Negeri Sembilan210131.50
6Terengganu210131.50
7DPMM FC Brunei210131.50
8Melaka210131.50
9Kuala Lumpur FA310231.00
10Penang200200.00
11Imigresen200200.00