Football Stats
Herb Naft Maysan
Flaga IraqNaft Maysan
17. miejsce w tabeli Iraqi League
Iraq / Iraqi LeagueSezon 2026/27

2026/27 Naft Maysan — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs5
RB-4
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R2
P1
Gz1
Gs5
RB-4
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Naft Maysan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Naft Maysan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Naft Maysan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Naft Maysan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Naft Maysan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Naft Maysan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Naft Maysan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Naft Maysan — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Al Quwa Al Jawiya11Herb Naft MaysanNaft Maysan
25.08Al Zawra'a40Herb Naft MaysanNaft Maysan
20.08Herb Naft MaysanNaft Maysan00Naft
02.06Gharraf02Herb Naft MaysanNaft Maysan
28.05Herb Naft MaysanNaft Maysan02Al Quwa Al Jawiya
24.05Herb Naft MaysanNaft Maysan21Al Najaf
19.05Al-Qasim25Herb Naft MaysanNaft Maysan
14.05Herb Naft MaysanNaft Maysan11Al-Karma
10.05Herb Naft MaysanNaft Maysan30Naft
05.05Duhok21Herb Naft MaysanNaft Maysan

Naft Maysan — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.10
2.00
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.30
0.60
0.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.30
1.10
1.40
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Naft Maysan

Wynik meczu

0-4
1 (33%)
0-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
0-3
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Naft Maysan

Liczba goli w meczu

4
1 (33%)
0
1 (33%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Iraqi League.

Iraqi League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Erbil4310102.50
2Al Zawra'a422082.00
3Al-Karma422082.00
4Mosul421171.75
5Al Shorta421171.75
6Al Minaa Basra421171.75
7Naft413061.50
8Diyala412151.25
9Al Talaba412151.25
10Al-Jolan SC412151.25
11Ghaz Al Shamal412151.25
13Duhok404041.00
14Gharraf411241.00
15Zakho411241.00
16Al Kahrabaa403130.75
17Naft Maysan403130.75
18Newroz402220.50
19Karbala402220.50
20Al Karkh401310.25