Football Stats
Flaga IraqGhaz Al Shamal
11. miejsce w tabeli Iraqi League
Iraq / Iraqi LeagueSezon 2026/27

2026/27 Ghaz Al Shamal — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ghaz Al Shamal — jest niepokonany u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — przegrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — nie wygrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — wygrywa 2. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — jest niepokonany w 1. połowie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ghaz Al Shamal — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Ghaz Al Shamal — jest niepokonany (3/4, 75%)
  • Ghaz Al Shamal — nie wygrywa 1. połowę (3/4, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ghaz Al Shamal — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghaz Al Shamal — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ghaz Al Shamal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Gharraf01Ghaz Al Shamal
25.08Al Quwa Al Jawiya11Ghaz Al Shamal
20.08Ghaz Al Shamal11Al Kahrabaa

Ghaz Al Shamal — ostatnie 4 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 52% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
100%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
1.00
2.00
Strzelone
0.00
1.00
1.00
Stracone
1.00
0.00
1.00
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
0%
100%
50%
Nie strzelił %
100%
0%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
0.33
1.00
1.33
Strzelone
0.33
0.33
0.67
Stracone
0.00
0.67
0.67
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
100%
33%
67%
Nie strzelił %
67%
67%
67%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Under 1.5
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Under 2.5
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Under 3.5
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Under 4.5
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Under 5.5
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 203% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
BTTS 1H
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS 2H
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS Both Halves
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS & Win
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS & Draw
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
BTTS & Lose
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Ghaz Al Shamal

Wynik meczu

1-1
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Ghaz Al Shamal

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Iraqi League.

Iraqi League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Erbil4310102.50
2Al Zawra'a422082.00
3Al-Karma422082.00
4Mosul421171.75
5Al Shorta421171.75
6Al Minaa Basra421171.75
7Naft413061.50
8Diyala412151.25
9Al Talaba412151.25
10Al-Jolan SC412151.25
11Ghaz Al Shamal412151.25
13Duhok404041.00
14Gharraf411241.00
15Zakho411241.00
16Al Kahrabaa403130.75
17Naft Maysan403130.75
18Newroz402220.50
19Karbala402220.50
20Al Karkh401310.25