Football Stats
Herb Täby
Flaga SzwecjaTäby
6. miejsce w tabeli Division 2 - Norra Svealand

2026/27 Täby — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W7
R2
P1
Gz20
Gs6
RB+14
Śr. pkt2.30
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W3
R1
P5
Gz14
Gs14
RB0
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze19
W10
R3
P6
Gz34
Gs20
RB+14
Śr. pkt1.74
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täby — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Täby — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Täby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Täby — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Täby — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Täby — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Täby — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Täby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Täby — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täby — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Täby — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Täby — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Täby — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Täby — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Täby — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Täby — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Täby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb TäbyTäby21Franke
22.08Bollstanäs21Herb TäbyTäby
16.08Sunnersta10Herb TäbyTäby
08.08Herb TäbyTäby51Korsnäs
02.08Enskede21Herb TäbyTäby
27.06Herb TäbyTäby21Gute
21.06Herb TäbyTäby30Helges
14.06Lidingö13Herb TäbyTäby
06.06Angby10Herb TäbyTäby
30.05Herb TäbyTäby10Skiljebo

Täby — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 43% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.70
1.30
2.00
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.80
3.20
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Täby

Wynik meczu

1-2
3 (16%)
3-0
3 (16%)
0-1
2 (11%)
0-0
2 (11%)
3-1
2 (11%)

Wynik do przerwy

0-0
5 (26%)
0-1
5 (26%)
2-0
4 (21%)
1-0
2 (11%)
0-2
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Täby

Liczba goli w meczu

3
9 (47%)
1
3 (16%)
4
3 (16%)
0
2 (11%)
6
2 (11%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (37%)
2
6 (32%)
0
5 (26%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Division 2 - Norra Svealand.

Division 2 - Norra Svealand — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sunnersta191252412.16
2Skiljebo191252412.16
3Angby191162392.05
4Falu BS191144371.95
5Enskede191045341.79
6Täby191036331.74
7Bollstanäs19775281.47
8Gute19757261.37
9Franke19649221.16
10Viggbyholms IK194411160.84
11Lidingö193511140.74
12Kungsängen191108130.68
13Korsnäs192512110.58
14Helges19231490.47