Football Stats
Herb Helges
Flaga SzwecjaHelges
14. miejsce w tabeli Division 2 - Norra Svealand

2026/27 Helges — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W1
R0
P9
Gz6
Gs30
RB-24
Śr. pkt0.30
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W1
R3
P5
Gz9
Gs18
RB-9
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze19
W2
R3
P14
Gz15
Gs48
RB-33
Śr. pkt0.47
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Helges — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Helges — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Helges — przegrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Helges — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Helges — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Helges — przegrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Helges — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Helges — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Helges — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Helges — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Helges — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Helges — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Helges — powyżej 2.5 gola w meczu (15/19, 79%)
  • Helges — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/19, 79%)
  • Helges — przegrywa (14/19, 74%)
  • Helges — więcej goli pada w 2. połowie (14/19, 74%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Helges — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Helges — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Helges — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Kungsängen11Herb HelgesHelges
23.08Herb HelgesHelges12Falu BS
16.08Skiljebo42Herb HelgesHelges
09.08Herb HelgesHelges05Bollstanäs
01.08Korsnäs03Herb HelgesHelges
25.06Herb HelgesHelges03Sunnersta
21.06Täby30Herb HelgesHelges
14.06Herb HelgesHelges13Korsnäs
07.06Herb HelgesHelges14Kungsängen
30.05Gute10Herb HelgesHelges

Helges — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 36% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
2.10
3.60
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
1.20
1.80
3.00
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
70%
80%
75%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
11%
11%
11%
Śr. goli/mecz
1.00
2.00
3.00
Strzelone
0.33
0.67
1.00
Stracone
0.67
1.33
2.00
BTTS %
22%
44%
33%
Czyste konto %
44%
22%
33%
Nie strzelił %
67%
44%
56%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/19)
0% (0/10)
11% (1/9)
Under 1.5
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
Under 2.5
21% (4/19)
10% (1/10)
33% (3/9)
Under 3.5
58% (11/19)
50% (5/10)
67% (6/9)
Under 4.5
79% (15/19)
80% (8/10)
78% (7/9)
Under 5.5
95% (18/19)
100% (10/10)
89% (8/9)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
42% (8/19)
40% (4/10)
44% (4/9)
BTTS 1H
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)
BTTS 2H
26% (5/19)
10% (1/10)
44% (4/9)
BTTS Both Halves
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
BTTS & Win
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)
BTTS & Draw
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
BTTS & Lose
32% (6/19)
40% (4/10)
22% (2/9)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
37% (7/19)
40% (4/10)
33% (3/9)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
42% (8/19)
50% (5/10)
33% (3/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (No/No)
68% (13/19)
80% (8/10)
56% (5/9)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Helges

Wynik meczu

0-3
3 (16%)
1-2
3 (16%)
0-5
2 (11%)
0-4
2 (11%)
2-4
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-1
6 (32%)
0-0
4 (21%)
1-0
3 (16%)
1-2
2 (11%)
0-2
2 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Helges

Liczba goli w meczu

3
7 (37%)
4
4 (21%)
5
3 (16%)
2
2 (11%)
6
1 (5%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (47%)
0
4 (21%)
3
3 (16%)
2
3 (16%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Division 2 - Norra Svealand.

Division 2 - Norra Svealand — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sunnersta191252412.16
2Skiljebo191252412.16
3Angby191162392.05
4Falu BS191144371.95
5Enskede191045341.79
6Täby191036331.74
7Bollstanäs19775281.47
8Gute19757261.37
9Franke19649221.16
10Viggbyholms IK194411160.84
11Lidingö193511140.74
12Kungsängen191108130.68
13Korsnäs192512110.58
14Helges19231490.47