Football Stats
Flaga NiemcyPhönix Lübeck
DFB Pokal
Niemcy / DFB PokalSezon 2026/27
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 Phönix Lübeck — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Phönix Lübeck — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Phönix Lübeck — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Phönix Lübeck — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Phönix Lübeck24SC Paderborn 07

Phönix Lübeck — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 43% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.30
2.00
3.30
Strzelone
0.60
1.30
1.90
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
2.20
3.40
Strzelone
0.60
1.10
1.70
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.00
15.00
Strzały celne / mecz
8.00
8.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
4.00
Skuteczność strzałów
13.3%
13.3%
Strzały na gola
7.50
7.50
Strzały celne na gola
4.00
4.00
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
100% (1/1)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
7.00
7.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
4.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
17.00 (1/20)
17.00 (1/10)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
8.00
8.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
8
8

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Phönix Lübeck

Wynik meczu

2-4
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Phönix Lübeck

Liczba goli w meczu

6
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi DFB Pokal.

DFB Pokal — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Phönix Lübeck18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.