Football Stats
Herb SC Paderborn 07
Flaga NiemcySC Paderborn 07
11. miejsce w tabeli Bundesliga
Niemcy / BundesligaSezon 2026/27

2026/27 SC Paderborn 07 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Paderborn 07 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08FSV Mainz 0500Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
23.08Phönix Lübeck24Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
25.05Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 0711VfL Wolfsburg
21.05VfL Wolfsburg00Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
17.05SV Darmstadt 9802Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
08.05Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 0722Karlsruher SC
03.05SV Elversberg51Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
26.04Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 0723FC Schalke 04
18.04Hannover 9611Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07
12.04Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07431. FC Magdeburg

SC Paderborn 07 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
4.00
Strzelone
1.20
1.10
2.30
Stracone
1.00
0.70
1.70
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
20.00
Śr. faule/mecz
11.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.40
Śr. faule/mecz
13.60

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.00
10.00
Strzały celne / mecz
0.00
0.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
6.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.76
0.76
xGA (Against)
1.24
1.24
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 34% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.95 (20/20)
11.40 (10/10)
8.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
90% (9/10)
30% (3/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.35
7.10
3.60
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
100% (10/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
107
71
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 21% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.30 (20/20)
3.90 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
86
39
47
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SC Paderborn 07

Wynik meczu

0-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SC Paderborn 07

Liczba goli w meczu

0
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00