Football Stats
Herb Morton
Flaga SzkocjaMorton
9. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Morton — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R1
P3
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt0.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Morton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Morton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Morton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Morton — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Morton — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Morton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Morton — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Morton — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Morton — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Ayr Utd11Herb MortonMorton
22.08Herb MortonMorton12Arbroath
08.08Stenhousemuir20Herb MortonMorton
01.08Herb MortonMorton01Partick
18.07ST Johnstone30Herb MortonMorton
01.05Herb MortonMorton11Airdrie United
25.04Ross County40Herb MortonMorton
18.04Herb MortonMorton00Queen's Park
11.04Raith Rovers32Herb MortonMorton
04.04Dunfermline31Herb MortonMorton

Morton — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
0.80
1.10
1.90
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
2.20
3.20
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.50
1.80
2.30
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Morton

Wynik meczu

0-2
1 (25%)
0-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
0-1
2 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Morton

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
1
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25