Football Stats
Herb Liria Prizren
Flaga KosowoLiria Prizren
4. miejsce w tabeli Liga E Pare

2026/27 Liria Prizren — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liria Prizren — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Liria Prizren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Liria Prizren — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Liria Prizren — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Liria Prizren — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Liria Prizren — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • Liria Prizren — remisuje 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • Liria Prizren — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Liria Prizren — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Liria Prizren — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liria Prizren — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Liria Prizren — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Liria Prizren — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Liria Prizren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/18, 78%)
  • Liria Prizren — wygrywa (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Liria Prizren — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liria Prizren — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Liria Prizren — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liria Prizren — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Liria PrizrenLiria Prizren21Vjosa
23.08Trepça'8900Herb Liria PrizrenLiria Prizren
16.08Herb Liria PrizrenLiria Prizren21Ferizaj
29.05Herb Liria PrizrenLiria Prizren02Dinamo Ferizaj
23.05Dinamo Ferizaj15Herb Liria PrizrenLiria Prizren
16.05Herb Liria PrizrenLiria Prizren42Suhareka
09.05Kika01Herb Liria PrizrenLiria Prizren
03.05Herb Liria PrizrenLiria Prizren10FC Besa Peja
25.04Vëllaznimi10Herb Liria PrizrenLiria Prizren
19.04Herb Liria PrizrenLiria Prizren21Ramiz Sadiku

Liria Prizren — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 15% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
22%
67%
45%
Śr. goli/mecz
0.67
2.44
3.10
Strzelone
0.44
1.67
2.10
Stracone
0.22
0.78
1.00
BTTS %
22%
33%
28%
Czyste konto %
78%
44%
61%
Nie strzelił %
56%
22%
39%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
44%
33%
39%
Śr. goli/mecz
1.22
1.00
2.40
Strzelone
1.11
0.56
1.70
Stracone
0.11
0.44
0.70
BTTS %
11%
22%
17%
Czyste konto %
89%
56%
73%
Nie strzelił %
56%
67%
62%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
17% (3/18)
22% (2/9)
11% (1/9)
BTTS 2H
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
BTTS Both Halves
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
BTTS & Win
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
11% (2/18)
22% (2/9)
0% (0/9)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
22% (4/18)
33% (3/9)
11% (1/9)
BTTS 1H & 2H (No/No)
61% (11/18)
44% (4/9)
78% (7/9)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Liria Prizren

Wynik meczu

2-1
2 (67%)
0-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Liria Prizren

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
0
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (50%)
0
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga E Pare.

Liga E Pare — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vëllaznimi330093.00
2Dinamo Ferizaj321072.33
3Trepça'89321072.33
4Liria Prizren321072.33
5Suhareka320162.00
62 Korriku320162.00
7Rilindja 1974311141.33
8Vjosa310231.00
9Ramiz Sadiku303031.00
10Kika303031.00
11FC Besa Peja310231.00
13Prishtina e Re310231.00
14Istogu310231.00
15KF Lepenci302120.67
16Mitrovica302120.67
17Ferizaj301210.33
18Tefik Canga301210.33