Football Stats
Herb Vjosa
Flaga KosowoVjosa
8. miejsce w tabeli Liga E Pare

2026/27 Vjosa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz4
Gs1
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vjosa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Vjosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vjosa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Vjosa — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Vjosa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vjosa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vjosa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vjosa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vjosa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Vjosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Vjosa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Vjosa — remisuje 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Vjosa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vjosa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vjosa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vjosa — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vjosa — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vjosa — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vjosa — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vjosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Vjosa — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Liria Prizren21Herb VjosaVjosa
23.08Herb VjosaVjosa41Prishtina e Re
16.08FC Besa Peja10Herb VjosaVjosa
23.05Kika01Herb VjosaVjosa
16.05Herb VjosaVjosa23FC Besa Peja
09.05Vëllaznimi31Herb VjosaVjosa
03.05Herb VjosaVjosa02Ramiz Sadiku
26.04Trepça Mitrovicë03Herb VjosaVjosa
19.04Herb VjosaVjosa11Prizreni
11.04Istogu41Herb VjosaVjosa

Vjosa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.00
3.40
Strzelone
0.70
1.30
2.00
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
25%
25%
Śr. goli/mecz
0.63
2.00
2.80
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.13
1.50
1.80
BTTS %
13%
25%
19%
Czyste konto %
88%
38%
63%
Nie strzelił %
63%
50%
57%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
28% (5/18)
40% (4/10)
13% (1/8)
BTTS 2H
39% (7/18)
50% (5/10)
25% (2/8)
BTTS Both Halves
11% (2/18)
20% (2/10)
0% (0/8)
BTTS & Win
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
11% (2/18)
20% (2/10)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
17% (3/18)
20% (2/10)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
28% (5/18)
30% (3/10)
25% (2/8)
BTTS 1H & 2H (No/No)
44% (8/18)
30% (3/10)
63% (5/8)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Vjosa

Wynik meczu

0-1
1 (33%)
4-1
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Vjosa

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
5
1 (33%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga E Pare.

Liga E Pare — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vëllaznimi330093.00
2Dinamo Ferizaj321072.33
3Trepça'89321072.33
4Liria Prizren321072.33
5Suhareka320162.00
62 Korriku320162.00
7Rilindja 1974311141.33
8Vjosa310231.00
9Ramiz Sadiku303031.00
10Kika303031.00
11FC Besa Peja310231.00
13Prishtina e Re310231.00
14Istogu310231.00
15KF Lepenci302120.67
16Mitrovica302120.67
17Ferizaj301210.33
18Tefik Canga301210.33