Football Stats
Herb Sibenik
Flaga ChorwacjaSibenik
HNL
Chorwacja / HNLSezon 2024/25
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 Sibenik — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze18
W4
R4
P10
Gz12
Gs25
RB-13
Śr. pkt0.89
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze18
W3
R5
P10
Gz16
Gs35
RB-19
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze36
W7
R9
P20
Gz28
Gs60
RB-32
Śr. pkt0.83
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sibenik — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sibenik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sibenik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sibenik — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sibenik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sibenik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sibenik — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sibenik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sibenik — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sibenik — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sibenik — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sibenik — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sibenik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.05Herb SibenikSibenik01HNK Hajduk Split
16.05Istra 196130Herb SibenikSibenik
10.05Herb SibenikSibenik01HNK Rijeka
02.05NK Varazdin11Herb SibenikSibenik
28.04Herb SibenikSibenik00HNK Gorica
22.04NK Lokomotiva Zagreb12Herb SibenikSibenik
17.04Herb SibenikSibenik04Dinamo Zagreb
11.04NK Slaven Belupo20Herb SibenikSibenik
06.04Herb SibenikSibenik41NK Osijek
30.03HNK Hajduk Split10Herb SibenikSibenik

Sibenik — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
0.60
1.60
2.20
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.30
1.10
1.40
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
80%
60%
70%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
10.00
Śr. faule/mecz
12.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.20
2.70
Strzelone
0.60
0.30
0.90
Stracone
0.90
0.90
1.80
BTTS %
40%
10%
25%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
9.50
Śr. faule/mecz
12.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 10% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.09
9.50
8.65
Strzały celne / mecz
2.71
2.44
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.11
5.11
3.06
Skuteczność strzałów
8.2%
7.0%
9.5%
Strzały na gola
12.23
14.25
10.50
Strzały celne na gola
3.65
3.67
3.64
Strzały Over 10.5
31% (11/35)
33% (6/18)
29% (5/17)
Strzały Over 11.5
29% (10/35)
28% (5/18)
29% (5/17)
Strzały Over 12.5
23% (8/35)
17% (3/18)
29% (5/17)
Strzały Over 13.5
14% (5/35)
11% (2/18)
18% (3/17)
Strzały Over 14.5
11% (4/35)
11% (2/18)
12% (2/17)
Strzały celne Over 3.5
26% (9/35)
22% (4/18)
29% (5/17)
Strzały celne Over 4.5
20% (7/35)
17% (3/18)
24% (4/17)
Strzały celne Over 5.5
11% (4/35)
6% (1/18)
18% (3/17)
Strzały celne Over 6.5
3% (1/35)
0% (0/18)
6% (1/17)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.60
3.78
3.41
Match Offsides Over 0.5 %
100% (35/35)
100% (18/18)
100% (17/17)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (33/35)
94% (17/18)
94% (16/17)
Match Offsides Over 2.5 %
66% (23/35)
67% (12/18)
65% (11/17)
Match Offsides Over 3.5 %
46% (16/35)
50% (9/18)
41% (7/17)
Team Offsides AVG
1.51
1.56
1.47
Team Offsides Over 0.5 %
83% (29/35)
78% (14/18)
88% (15/17)
Team Offsides Over 1.5 %
37% (13/35)
39% (7/18)
35% (6/17)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (6/35)
22% (4/18)
12% (2/17)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 11% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.65 (20/20)
9.10 (10/10)
8.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.80
4.10
3.50
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
76
41
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
4.20 (10/10)
4.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
82
42
40
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sibenik

Wynik meczu

0-3
5 (14%)
0-1
5 (14%)
1-2
4 (11%)
1-0
3 (8%)
0-0
3 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
10 (28%)
0-1
8 (22%)
1-0
5 (14%)
0-2
5 (14%)
1-1
4 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sibenik

Liczba goli w meczu

3
11 (31%)
1
8 (22%)
2
6 (17%)
4
6 (17%)
0
3 (8%)

Liczba goli do przerwy

1
13 (36%)
2
11 (31%)
0
10 (28%)
3
2 (6%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi HNL.

HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Sibenik18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Chorwacja, realne dane wkrótce.