Football Stats
Herb Opava II
Flaga CzechyOpava II
2. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie F

2026/27 Opava II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz9
Gs7
RB+2
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Opava II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Opava II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Opava II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Opava II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Opava II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Opava II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Opava II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Opava II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Opava II — jest niepokonany (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Opava II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Opava II — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Opava II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Opava II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Opava II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opava II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opava II — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Opava II — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Opava II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Opava II — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Opava II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Opava IIOpava II03Kravare
22.08Nový Jičín25Herb Opava IIOpava II
16.08Herb Opava IIOpava II31Pustá Polom
09.08Bílovec11Herb Opava IIOpava II
10.06Herb Opava IIOpava II11Břidličná
07.06Bílovec03Herb Opava IIOpava II
30.05Cesky Tesin04Herb Opava IIOpava II
24.05Herb Opava IIOpava II51Frýdlant
16.05Stonava34Herb Opava IIOpava II
08.05Herb Opava IIOpava II12Vratimov

Opava II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 50% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
2.70
3.80
Strzelone
0.50
1.30
1.80
Stracone
0.60
1.40
2.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.80
1.70
3.50
Strzelone
1.50
1.00
2.50
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Opava II

Wynik meczu

3-1
1 (25%)
1-1
1 (25%)
0-3
1 (25%)
5-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
1-1
1 (25%)
5-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Opava II

Liczba goli w meczu

4
1 (25%)
2
1 (25%)
3
1 (25%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
2
1 (25%)
5
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie F.

4. liga - Divizie F — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kravare220063.00
2Opava II211042.00
3Nový Jičín211042.00
4Šumperk211042.00
5Bospor Bohumín110033.00
6Zabreh110033.00
7Pustá Polom210131.50
9Hlučín210131.50
10Bílovec101011.00
11Stonava201110.50
13Vratimov100100.00
14Frydek-Mistek B100100.00
15Břidličná100100.00
16Frýdlant200200.00