Football Stats
Herb Břidličná
Flaga CzechyBřidličná
15. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie F

2026/27 Břidličná — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs8
RB-6
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz5
Gs11
RB-6
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Břidličná — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Břidličná — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Břidličná — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Břidličná — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Břidličná — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Břidličná — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Břidličná — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Břidličná — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Břidličná — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Břidličná — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Břidličná — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Břidličná — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Břidličná — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb BřidličnáBřidličná31Bílovec
21.08Hlučín40Herb BřidličnáBřidličná
16.08Bospor Bohumín42Herb BřidličnáBřidličná
08.08Herb BřidličnáBřidličná02Zabreh
10.06Opava II11Herb BřidličnáBřidličná
06.06Herb BřidličnáBřidličná22Frýdlant
30.05Stonava21Herb BřidličnáBřidličná
23.05Herb BřidličnáBřidličná02Vratimov
17.05Bospor Bohumín40Herb BřidličnáBřidličná
09.05Herb BřidličnáBřidličná12Zabreh

Břidličná — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.80
2.20
3.00
Strzelone
0.30
1.00
1.30
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
70%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Břidličná

Wynik meczu

2-4
1 (25%)
0-2
1 (25%)
3-1
1 (25%)
0-4
1 (25%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
0-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Břidličná

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
6
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (25%)
0
1 (25%)
1
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie F.

4. liga - Divizie F — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kravare220063.00
2Opava II211042.00
3Nový Jičín211042.00
4Šumperk211042.00
5Bospor Bohumín110033.00
6Zabreh110033.00
7Pustá Polom210131.50
9Hlučín210131.50
10Bílovec101011.00
11Stonava201110.50
13Vratimov100100.00
14Frydek-Mistek B100100.00
15Břidličná100100.00
16Frýdlant200200.00