Football Stats
Herb Haras El Hodood
Flaga EgiptHaras El Hodood
Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Haras El Hodood — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze18
W3
R8
P7
Gz14
Gs23
RB-9
Śr. pkt0.94
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W2
R3
P10
Gz12
Gs25
RB-13
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze33
W5
R11
P17
Gz26
Gs48
RB-22
Śr. pkt0.79
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Haras El Hodood — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Haras El Hodood — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Haras El Hodood — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Haras El Hodood — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haras El Hodood — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haras El Hodood — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Haras El Hodood — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Haras El Hodood — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Haras El Hodood — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haras El Hodood — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haras El Hodood — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.05Ghazl El Mehalla42Herb Haras El HodoodHaras El Hodood
23.05Herb Haras El HodoodHaras El Hodood03Petrojet
18.05Kahraba Ismailia02Herb Haras El HodoodHaras El Hodood
13.05Herb Haras El HodoodHaras El Hodood00El Mokawloon
07.05Herb Haras El HodoodHaras El Hodood12Masr
03.05Herb Haras El HodoodHaras El Hodood00El Geish
29.04El Gouna FC11Herb Haras El HodoodHaras El Hodood
25.04Herb Haras El HodoodHaras El Hodood01Wadi Degla
19.04Herb Haras El HodoodHaras El Hodood22Al Ittihad
13.04Pharco21Herb Haras El HodoodHaras El Hodood

Haras El Hodood — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 100% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
1.00
0.60
1.60
Strzelone
0.30
0.20
0.50
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
70%
80%
75%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
9.40
Śr. faule/mecz
10.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.60
3.00
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.90
1.10
2.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
12.20
Śr. faule/mecz
11.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 10% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.21
9.78
10.73
Strzały celne / mecz
2.91
2.50
3.40
Strzały niecelne / mecz
4.61
4.39
4.87
Skuteczność strzałów
7.7%
8.0%
7.5%
Strzały na gola
12.96
12.57
13.42
Strzały celne na gola
3.69
3.21
4.25
Strzały Over 10.5
52% (17/33)
50% (9/18)
53% (8/15)
Strzały Over 11.5
36% (12/33)
33% (6/18)
40% (6/15)
Strzały Over 12.5
27% (9/33)
28% (5/18)
27% (4/15)
Strzały Over 13.5
27% (9/33)
28% (5/18)
27% (4/15)
Strzały Over 14.5
15% (5/33)
17% (3/18)
13% (2/15)
Strzały celne Over 3.5
30% (10/33)
17% (3/18)
47% (7/15)
Strzały celne Over 4.5
15% (5/33)
11% (2/18)
20% (3/15)
Strzały celne Over 5.5
9% (3/33)
6% (1/18)
13% (2/15)
Strzały celne Over 6.5
6% (2/33)
0% (0/18)
13% (2/15)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 12% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.12
4.61
5.73
Match Offsides Over 0.5 %
100% (33/33)
100% (18/18)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (31/33)
89% (16/18)
100% (15/15)
Match Offsides Over 2.5 %
82% (27/33)
78% (14/18)
87% (13/15)
Match Offsides Over 3.5 %
73% (24/33)
67% (12/18)
80% (12/15)
Team Offsides AVG
1.70
1.61
1.80
Team Offsides Over 0.5 %
73% (24/33)
72% (13/18)
73% (11/15)
Team Offsides Over 1.5 %
39% (13/33)
33% (6/18)
47% (7/15)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (9/33)
22% (4/18)
33% (5/15)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Under 1.5
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.40 (20/20)
8.30 (10/10)
8.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.45
4.70
4.20
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
89
47
42

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.75 (20/20)
3.90 (10/10)
3.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
75
39
36
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Haras El Hodood

Wynik meczu

0-0
6 (18%)
0-1
4 (12%)
1-0
3 (9%)
1-1
3 (9%)
1-3
3 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (24%)
0-1
7 (21%)
1-0
5 (15%)
1-1
5 (15%)
1-2
5 (15%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Haras El Hodood

Liczba goli w meczu

1
7 (21%)
0
6 (18%)
2
6 (18%)
3
6 (18%)
4
5 (15%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (36%)
0
8 (24%)
2
8 (24%)
3
5 (15%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Haras El Hodood18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Egipt, realne dane wkrótce.