Football Stats
Herb Kahraba Ismailia
Flaga EgiptKahraba Ismailia
Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Kahraba Ismailia — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze19
W0
R7
P12
Gz18
Gs38
RB-20
Śr. pkt0.37
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze14
W7
R4
P3
Gz17
Gs15
RB+2
Śr. pkt1.79
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze33
W7
R11
P15
Gz35
Gs53
RB-18
Śr. pkt0.97
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kahraba Ismailia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Kahraba Ismailia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kahraba Ismailia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kahraba Ismailia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kahraba Ismailia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kahraba Ismailia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kahraba Ismailia — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kahraba Ismailia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kahraba Ismailia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kahraba Ismailia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kahraba Ismailia — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kahraba Ismailia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.05Masr11Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia
23.05Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia22El Mokawloon
18.05Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia02Haras El Hodood
12.05El Gouna FC01Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia
08.05Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia00Pharco
04.05Wadi Degla12Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia
28.04Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia13National Bank of Egypt
24.04El Geish12Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia
19.04Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia13Ghazl El Mehalla
14.04Herb Kahraba IsmailiaKahraba Ismailia11Ismaily SC

Kahraba Ismailia — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 600% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.80
1.50
2.30
Strzelone
0.20
0.60
0.80
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
9.10
Śr. faule/mecz
9.40
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.70
1.40
2.10
Strzelone
0.40
0.90
1.30
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
8.78
Śr. faule/mecz
10.11

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.27
9.53
8.78
Strzały celne / mecz
3.15
2.94
3.56
Strzały niecelne / mecz
4.46
4.71
4.00
Skuteczność strzałów
11.6%
9.9%
15.2%
Strzały na gola
8.61
10.13
6.58
Strzały celne na gola
2.93
3.13
2.67
Strzały Over 10.5
35% (9/26)
35% (6/17)
33% (3/9)
Strzały Over 11.5
31% (8/26)
29% (5/17)
33% (3/9)
Strzały Over 12.5
23% (6/26)
24% (4/17)
22% (2/9)
Strzały Over 13.5
12% (3/26)
18% (3/17)
0% (0/9)
Strzały Over 14.5
12% (3/26)
18% (3/17)
0% (0/9)
Strzały celne Over 3.5
35% (9/26)
35% (6/17)
33% (3/9)
Strzały celne Over 4.5
19% (5/26)
18% (3/17)
22% (2/9)
Strzały celne Over 5.5
12% (3/26)
6% (1/17)
22% (2/9)
Strzały celne Over 6.5
8% (2/26)
6% (1/17)
11% (1/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 61% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.67
5.27
6.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (24/24)
100% (15/15)
100% (9/9)
Match Offsides Over 1.5 %
96% (23/24)
93% (14/15)
100% (9/9)
Match Offsides Over 2.5 %
88% (21/24)
80% (12/15)
100% (9/9)
Match Offsides Over 3.5 %
83% (20/24)
80% (12/15)
89% (8/9)
Team Offsides AVG
2.38
1.93
3.11
Team Offsides Over 0.5 %
92% (22/24)
87% (13/15)
100% (9/9)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (16/24)
53% (8/15)
89% (8/9)
Team Offsides Over 2.5 %
46% (11/24)
33% (5/15)
67% (6/9)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 29% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.67 (18/20)
9.78 (9/10)
7.56 (9/10)
Over 6.5 Corners
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
28% (5/18)
44% (4/9)
11% (1/9)
Over 10.5 Corners
28% (5/18)
44% (4/9)
11% (1/9)
Over 11.5 Corners
17% (3/18)
33% (3/9)
0% (0/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
22% (2/9)
0% (0/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
22% (2/9)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.21
4.70
3.67
More Corners Than Opponent
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
Over 2.5 Corners Earned
84% (16/19)
90% (9/10)
78% (7/9)
Over 3.5 Corners Earned
63% (12/19)
80% (8/10)
44% (4/9)
Over 4.5 Corners Earned
37% (7/19)
40% (4/10)
33% (3/9)
Over 5.5 Corners Earned
16% (3/19)
20% (2/10)
11% (1/9)
Over 6.5 Corners Earned
16% (3/19)
20% (2/10)
11% (1/9)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Corners Earned
80
47
33

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.26 (19/19)
4.40 (10/10)
4.11 (9/9)
Over 0.5 Cards
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Over 1.5 Cards
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Over 2.5 Cards
95% (18/19)
100% (10/10)
89% (8/9)
Over 3.5 Cards
58% (11/19)
60% (6/10)
56% (5/9)
Over 4.5 Cards
32% (6/19)
30% (3/10)
33% (3/9)
Over 5.5 Cards
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)
Over 6.5 Cards
11% (2/19)
10% (1/10)
11% (1/9)
Over 7.5 Cards
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Total Cards
81
44
37
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kahraba Ismailia

Wynik meczu

1-1
6 (18%)
1-2
5 (15%)
0-1
3 (9%)
2-2
3 (9%)
1-0
3 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
17 (52%)
0-1
6 (18%)
1-0
4 (12%)
1-2
3 (9%)
0-2
2 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kahraba Ismailia

Liczba goli w meczu

2
8 (24%)
3
8 (24%)
1
6 (18%)
4
6 (18%)
0
2 (6%)

Liczba goli do przerwy

0
17 (52%)
1
10 (30%)
3
4 (12%)
2
2 (6%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Kahraba Ismailia18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Egipt, realne dane wkrótce.