Football Stats
Herb Mons Calpe
Flaga GibraltarMons Calpe
11. miejsce w tabeli Premier Division

2026/27 Mons Calpe — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mons Calpe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mons Calpe — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Mons Calpe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mons Calpe — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mons Calpe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mons Calpe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mons Calpe — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mons Calpe — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mons Calpe — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mons Calpe — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mons Calpe — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Mons Calpe — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08St Joseph S Fc21Herb Mons CalpeMons Calpe
25.04Europa41Herb Mons CalpeMons Calpe
18.04Herb Mons CalpeMons Calpe32St Joseph S Fc
12.04Lynx23Herb Mons CalpeMons Calpe
05.04Lincoln Red Imps FC21Herb Mons CalpeMons Calpe
22.03Herb Mons CalpeMons Calpe31Lions Gibraltar
14.03Herb Mons CalpeMons Calpe05Lincoln Red Imps FC
04.03Herb Mons CalpeMons Calpe20College 1975
22.02Lincoln Red Imps FC30Herb Mons CalpeMons Calpe
09.02Herb Mons CalpeMons Calpe21Europa Point

Mons Calpe — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
4.10
Strzelone
1.10
1.20
2.30
Stracone
0.80
1.00
1.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
2.10
3.50
Strzelone
0.60
1.20
1.80
Stracone
0.80
0.90
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 2.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 3.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 4.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mons Calpe

Wynik meczu

1-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mons Calpe

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier Division.

Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Europa211042.00
2Magpies211042.00
3Lions Gibraltar211042.00
5St Joseph S Fc110033.00
6Hound Dogs101011.00
7College 1975201110.50
8Europa Point201110.50
9Glacis United201110.50
10Lynx201110.50
11Mons Calpe100100.00