Football Stats
Herb Goczałkowice Zdrój
Flaga PolandGoczałkowice Zdrój
14. miejsce w tabeli III Liga - Group 3

2026/27 Goczałkowice Zdrój — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W0
R2
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W1
R2
P3
Gz4
Gs7
RB-3
Śr. pkt0.83
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Goczałkowice Zdrój — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goczałkowice Zdrój — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Goczałkowice Zdrój — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Rakow II00Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój
22.08Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój20Polonia Nysa
19.08Sparta Katowice21Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój
15.08Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój02Ślęza Wrocław
09.08Zaglebie Sosnowiec20Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój
31.07Stal Brzeg11Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój
30.05Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój32Zagłębie Lubin II
22.05SKRA Częstochowa40Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój
16.05Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój22Górnik Zabrze II
13.05Kluczbork30Herb Goczałkowice ZdrójGoczałkowice Zdrój

Goczałkowice Zdrój — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 250% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
3.00
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
1.10
1.00
2.10
Strzelone
0.20
0.40
0.60
Stracone
0.90
0.60
1.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
80%
70%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Goczałkowice Zdrój

Wynik meczu

0-2
2 (33%)
1-1
1 (17%)
1-2
1 (17%)
2-0
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (33%)
0-0
2 (33%)
1-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Goczałkowice Zdrój

Liczba goli w meczu

2
4 (67%)
3
1 (17%)
0
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
0
2 (33%)
2
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 3.

III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33