Football Stats
Herb Polonia Nysa
Flaga PolandPolonia Nysa
15. miejsce w tabeli III Liga - Group 3

2026/27 Polonia Nysa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz6
Gs7
RB-1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs6
RB-5
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W1
R2
P3
Gz7
Gs13
RB-6
Śr. pkt0.83
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Polonia Nysa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
  • Polonia Nysa — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Polonia Nysa — przegrywa u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polonia Nysa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Polonia NysaPolonia Nysa13Ślęza Wrocław
22.08Goczałkowice Zdrój20Herb Polonia NysaPolonia Nysa
19.08Herb Polonia NysaPolonia Nysa32Stal Brzeg
15.08Stilon Gorzów11Herb Polonia NysaPolonia Nysa
08.08Herb Polonia NysaPolonia Nysa22Zagłębie Lubin II
01.08Odra Bytom Odrzański30Herb Polonia NysaPolonia Nysa
30.05Carina Gubin12Herb Polonia NysaPolonia Nysa
24.05Herb Polonia NysaPolonia Nysa23Sparta Katowice
17.05Karkonosze Jelenia Góra31Herb Polonia NysaPolonia Nysa
13.05Herb Polonia NysaPolonia Nysa01Lechia Zielona Góra

Polonia Nysa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 36% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
11%
11%
11%
Śr. goli/mecz
1.78
1.78
3.60
Strzelone
0.56
0.78
1.40
Stracone
1.22
1.00
2.20
BTTS %
44%
56%
50%
Czyste konto %
11%
33%
22%
Nie strzelił %
56%
33%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.40
0.60
1.00
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
26% (5/19)
44% (4/9)
10% (1/10)
BTTS 2H
42% (8/19)
56% (5/9)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
16% (3/19)
33% (3/9)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
16% (3/19)
33% (3/9)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
26% (5/19)
22% (2/9)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
47% (9/19)
33% (3/9)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Polonia Nysa

Wynik meczu

0-3
1 (17%)
2-2
1 (17%)
1-1
1 (17%)
1-3
1 (17%)
3-2
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (40%)
0-0
1 (20%)
1-1
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Polonia Nysa

Liczba goli w meczu

4
2 (33%)
2
2 (33%)
3
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (40%)
0
1 (20%)
2
1 (20%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 3.

III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33