Football Stats
Herb Real de Banjul
Flaga GambiaReal de Banjul
6. miejsce w tabeli GFA League
Gambia / GFA LeagueSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Real de Banjul — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W4
R7
P4
Gz16
Gs15
RB+1
Śr. pkt1.27
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W5
R7
P3
Gz14
Gs10
RB+4
Śr. pkt1.47
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W9
R14
P7
Gz30
Gs25
RB+5
Śr. pkt1.37
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real de Banjul — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real de Banjul — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Real de Banjul — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real de Banjul — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real de Banjul — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real de Banjul — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real de Banjul — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real de Banjul — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real de Banjul — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real de Banjul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.06Herb Real de BanjulReal de Banjul23Greater Tomorrow
17.06Fortune10Herb Real de BanjulReal de Banjul
10.06Team Rhino22Herb Real de BanjulReal de Banjul
04.06Herb Real de BanjulReal de Banjul20Falcons
25.05BST Galaxy01Herb Real de BanjulReal de Banjul
17.05Herb Real de BanjulReal de Banjul22Brikama United
12.05Samger00Herb Real de BanjulReal de Banjul
06.05Herb Real de BanjulReal de Banjul12Medina United
03.05TMT11Herb Real de BanjulReal de Banjul
18.04Herb Real de BanjulReal de Banjul01GPA

Real de Banjul — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
0.80
1.90
Strzelone
0.70
0.30
1.00
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.60
1.00
1.60
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
70%
50%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 1.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 2.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Real de Banjul

Wynik meczu

0-0
7 (23%)
1-1
4 (13%)
0-1
3 (10%)
1-0
3 (10%)
2-2
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
12 (40%)
1-0
6 (20%)
0-1
6 (20%)
2-0
2 (7%)
3-0
1 (3%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Real de Banjul

Liczba goli w meczu

2
8 (27%)
0
7 (23%)
1
6 (20%)
3
4 (13%)
4
4 (13%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (40%)
0
12 (40%)
2
3 (10%)
3
2 (7%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi GFA League.

GFA League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Medina United281468481.71
2Fortune2812115471.68
3Bombada2811116441.57
4GPA2811116441.57
5Brikama United281198421.50
6Real de Banjul289145411.46
7Team Rhino289109371.32
8Hart Acedemy288119351.25
9Dutch Lions287129331.18
10BST Galaxy287129331.18
11Hawks2871011311.11
12Falcons286139311.11
13Greater Tomorrow2871011311.11
14Steve Biko285149291.04
15TMT2861111291.04
16Samger2851310281.00