Football Stats
Herb Team Rhino
Flaga GambiaTeam Rhino
7. miejsce w tabeli GFA League
Gambia / GFA LeagueSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Team Rhino — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W4
R5
P6
Gz16
Gs16
RB0
Śr. pkt1.13
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W5
R5
P5
Gz10
Gs13
RB-3
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W9
R10
P11
Gz26
Gs29
RB-3
Śr. pkt1.23
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Team Rhino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Team Rhino — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Team Rhino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Team Rhino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Team Rhino — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Team Rhino — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Team Rhino — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Team Rhino — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Team Rhino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Team Rhino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Team Rhino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Team Rhino — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Team Rhino — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Team Rhino — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Team Rhino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Team Rhino — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Team Rhino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.06Herb Team RhinoTeam Rhino12TMT
17.06GPA40Herb Team RhinoTeam Rhino
10.06Herb Team RhinoTeam Rhino22Real de Banjul
05.06Hawks00Herb Team RhinoTeam Rhino
25.05Herb Team RhinoTeam Rhino10Falcons
17.05Dutch Lions01Herb Team RhinoTeam Rhino
12.05Herb Team RhinoTeam Rhino21BST Galaxy
06.05Bombada11Herb Team RhinoTeam Rhino
30.04Herb Team RhinoTeam Rhino13Brikama United
18.04Hart Acedemy01Herb Team RhinoTeam Rhino

Team Rhino — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.10
2.20
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.80
0.40
1.20
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.60
0.90
1.50
Strzelone
0.20
0.40
0.60
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
80%
70%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Team Rhino

Wynik meczu

0-1
6 (20%)
1-1
5 (17%)
1-0
5 (17%)
0-0
4 (13%)
1-2
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
12 (40%)
0-1
9 (30%)
1-0
5 (17%)
1-1
2 (7%)
1-2
1 (3%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Team Rhino

Liczba goli w meczu

1
11 (37%)
2
6 (20%)
3
5 (17%)
0
4 (13%)
4
3 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
14 (47%)
0
12 (40%)
2
3 (10%)
3
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi GFA League.

GFA League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Medina United281468481.71
2Fortune2812115471.68
3Bombada2811116441.57
4GPA2811116441.57
5Brikama United281198421.50
6Real de Banjul289145411.46
7Team Rhino289109371.32
8Hart Acedemy288119351.25
9Dutch Lions287129331.18
10BST Galaxy287129331.18
11Hawks2871011311.11
12Falcons286139311.11
13Greater Tomorrow2871011311.11
14Steve Biko285149291.04
15TMT2861111291.04
16Samger2851310281.00