Football Stats
Herb Kluczevia Stargard
Flaga PolandKluczevia Stargard
4. miejsce w tabeli III Liga - Group 2

2026/27 Kluczevia Stargard — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz11
Gs7
RB+4
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W4
R2
P0
Gz17
Gs10
RB+7
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kluczevia Stargard — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kluczevia Stargard — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kluczevia Stargard — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kluczevia Stargard — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Kluczevia Stargard — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard22Pogoń Siedlce
28.08Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard20Unia Swarzędz
23.08Grom Nowy Staw34Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard
19.08Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard22Gedania Gdansk
15.08Lipno Stęszew14Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard
08.08Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard21Stargard Szczeciński
01.08Chemik Bydgoszcz33Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard
30.05Luzino32Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard
23.05Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard12Polonia Środa
16.05Victoria Września21Herb Kluczevia StargardKluczevia Stargard

Kluczevia Stargard — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 29% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
2.20
3.00
Strzelone
0.40
1.20
1.60
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
4.00
Strzelone
1.00
1.40
2.40
Stracone
0.60
1.00
1.60
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kluczevia Stargard

Wynik meczu

3-3
1 (17%)
2-1
1 (17%)
4-1
1 (17%)
2-0
1 (17%)
2-2
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)
2-0
1 (17%)
0-0
1 (17%)
0-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kluczevia Stargard

Liczba goli w meczu

6
1 (17%)
3
1 (17%)
5
1 (17%)
2
1 (17%)
4
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (33%)
2
2 (33%)
0
1 (17%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 2.

III Liga - Group 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Polonia Środa6600183.00
2Wda Świecie6420142.33
3Luzino6411132.17
5Kalisz6321111.83
8Lech Poznań II6312101.67
10Bałtyk Koszalin622281.33
11Gedania Gdansk613261.00
12Grom Nowy Staw620461.00
13Unia Swarzędz620461.00
14Chemik Bydgoszcz612350.83
15Elana Toruń612350.83
16Kotwica Kórnik611440.67
18Lipno Stęszew601510.17