Football Stats
Herb Noteć Czarnków
Flaga PolandNoteć Czarnków
9. miejsce w tabeli III Liga - Group 2

2026/27 Noteć Czarnków — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W2
R0
P2
Gz8
Gs7
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R0
P3
Gz11
Gs10
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Noteć Czarnków — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Noteć Czarnków — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Noteć Czarnków — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Noteć Czarnków — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Noteć Czarnków — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Noteć Czarnków — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Noteć Czarnków — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Noteć Czarnków — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Noteć Czarnków — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Noteć Czarnków — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Noteć Czarnków — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Noteć Czarnków — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Noteć Czarnków — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Noteć Czarnków — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Wda Świecie21Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
22.08Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków31Elana Toruń
19.08Kalisz01Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
14.08Unia Swarzędz03Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
08.08Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków02Grom Nowy Staw
31.07Gedania Gdansk53Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
30.05Wda Świecie13Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
23.05Elana Toruń03Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
17.05Stargard Szczeciński11Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków
13.05Herb Noteć CzarnkówNoteć Czarnków20Polonia Środa

Noteć Czarnków — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 43% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.50
0.50
1.00
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.70
0.80
1.50
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Noteć Czarnków

Wynik meczu

3-5
1 (17%)
0-2
1 (17%)
3-0
1 (17%)
1-2
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (50%)
1-0
2 (33%)
1-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Noteć Czarnków

Liczba goli w meczu

3
2 (33%)
8
1 (17%)
2
1 (17%)
1
1 (17%)
4
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (50%)
1
2 (33%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 2.

III Liga - Group 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Polonia Środa6600183.00
2Wda Świecie6420142.33
3Luzino6411132.17
5Kalisz6321111.83
8Lech Poznań II6312101.67
10Bałtyk Koszalin622281.33
11Gedania Gdansk613261.00
12Grom Nowy Staw620461.00
13Unia Swarzędz620461.00
14Chemik Bydgoszcz612350.83
15Elana Toruń612350.83
16Kotwica Kórnik611440.67
18Lipno Stęszew601510.17