Football Stats
Herb Shams Azar Qazvin
Flaga IranShams Azar Qazvin
9. miejsce w tabeli Persian Gulf Pro League

2026/27 Shams Azar Qazvin — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R2
P2
Gz4
Gs5
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shams Azar Qazvin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shams Azar Qazvin — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shams Azar Qazvin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shams Azar Qazvin — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shams Azar Qazvin — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shams Azar Qazvin — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shams Azar Qazvin — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin00Tractor Sazi
28.08Nassaji Mazandaran02Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
23.08Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin12Aluminium Arak
19.08Foolad FC11Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
15.08Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin02Persepolis FC
27.02Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin02Foolad FC
20.02Fajr Sepasi10Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
13.02Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin00Aluminium Arak
05.02Esteghlal FC32Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
01.02Herb Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin20Mes Rafsanjan

Shams Azar Qazvin — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 300% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.70
0.70
1.40
Strzelone
0.20
0.30
0.50
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
80%
80%
80%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.20
1.00
1.20
Strzelone
0.10
0.60
0.70
Stracone
0.10
0.40
0.50
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
90%
50%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 1.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 2.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 3.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Shams Azar Qazvin

Wynik meczu

0-2
1 (20%)
1-2
1 (20%)
1-1
1 (20%)
2-0
1 (20%)
0-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
0-2
1 (20%)
1-1
1 (20%)
1-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Shams Azar Qazvin

Liczba goli w meczu

2
3 (60%)
3
1 (20%)
0
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
0
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Persian Gulf Pro League.

Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Aluminium Arak5320112.20
3Esteghlal FC4310102.50
4Persepolis FC430192.25
5Gol Gohar521271.40
6Foolad FC413061.50
7Fajr Sepasi413061.50
8Sepahan FC420261.50
10Paykan412151.25
11Malavan411241.00
13ZOB Ahan403130.75
14Sanat Naft403130.75
17Chadormalu SC502320.40