Football Stats
Herb Gol Gohar
Flaga IranGol Gohar
5. miejsce w tabeli Persian Gulf Pro League

2026/27 Gol Gohar — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R1
P2
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gol Gohar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gol Gohar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gol Gohar — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gol Gohar — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gol Gohar — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gol Gohar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gol Gohar — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Gol GoharGol Gohar02Aluminium Arak
28.08Sepahan FC20Herb Gol GoharGol Gohar
24.08Herb Gol GoharGol Gohar30Chadormalu SC
18.08Paykan00Herb Gol GoharGol Gohar
14.08Herb Gol GoharGol Gohar10Nassaji Mazandaran
29.06Herb Gol GoharGol Gohar00Chadormalu SC
26.02Tractor Sazi10Herb Gol GoharGol Gohar
20.02Chadormalu SC51Herb Gol GoharGol Gohar
14.02Herb Gol GoharGol Gohar31Persepolis FC
08.02Foolad FC31Herb Gol GoharGol Gohar

Gol Gohar — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 125% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.00
0.90
1.90
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.50
0.10
0.60
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
90%
75%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
0.90
2.20
Strzelone
0.60
0.20
0.80
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
40%
80%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 150% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Gol Gohar

Wynik meczu

0-2
2 (40%)
0-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
3-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
0-2
2 (40%)
1-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Gol Gohar

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
0
1 (20%)
1
1 (20%)
3
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Persian Gulf Pro League.

Persian Gulf Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tractor Sazi5410132.60
2Aluminium Arak5320112.20
3Esteghlal FC4310102.50
4Persepolis FC430192.25
5Gol Gohar521271.40
6Foolad FC413061.50
7Fajr Sepasi413061.50
8Sepahan FC420261.50
10Paykan412151.25
11Malavan411241.00
13ZOB Ahan403130.75
14Sanat Naft403130.75
17Chadormalu SC502320.40