Football Stats
Herb St. Louis City II
Flaga USASt. Louis City II
13. miejsce w tabeli MLS Next Pro
USA / MLS Next ProSezon 2026/27

2026/27 St. Louis City II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W5
R5
P3
Gz24
Gs17
RB+7
Śr. pkt1.54
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W4
R4
P4
Gz15
Gs19
RB-4
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze25
W9
R9
P7
Gz39
Gs36
RB+3
Śr. pkt1.44
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 St. Louis City II — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb St. Louis City IISt. Louis City II11North Texas
23.08Herb St. Louis City IISt. Louis City II22Houston Dynamo FC II
17.08The Town02Herb St. Louis City IISt. Louis City II
09.08Colorado Rapids II00Herb St. Louis City IISt. Louis City II
02.08Herb St. Louis City IISt. Louis City II30Real Monarchs
26.07Herb St. Louis City IISt. Louis City II11Vancouver Whitecaps II
18.07Herb St. Louis City IISt. Louis City II12Portland Timbers II
11.07Houston Dynamo FC II21Herb St. Louis City IISt. Louis City II
05.07North Texas30Herb St. Louis City IISt. Louis City II
28.06Herb St. Louis City IISt. Louis City II02Austin II

St. Louis City II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.40
1.10
1.50
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny St. Louis City II

Wynik meczu

1-1
4 (16%)
2-2
3 (12%)
2-0
3 (12%)
3-0
2 (8%)
2-1
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (24%)
1-0
5 (20%)
1-1
5 (20%)
0-1
4 (16%)
2-0
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny St. Louis City II

Liczba goli w meczu

2
8 (32%)
3
7 (28%)
4
4 (16%)
5
3 (12%)
0
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

2
9 (36%)
1
9 (36%)
0
6 (24%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS Next Pro.

MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60