Football Stats
Herb Houston Dynamo FC II
Flaga USAHouston Dynamo FC II
4. miejsce w tabeli MLS Next Pro
USA / MLS Next ProSezon 2026/27

2026/27 Houston Dynamo FC II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W8
R2
P2
Gz26
Gs8
RB+18
Śr. pkt2.17
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W5
R3
P4
Gz22
Gs18
RB+4
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W13
R5
P6
Gz48
Gs26
RB+22
Śr. pkt1.83
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Houston Dynamo FC II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Houston Dynamo FC II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Houston Dynamo FC II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Houston Dynamo FC II — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Houston Dynamo FC II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Houston Dynamo FC II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Houston Dynamo FC II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Houston Dynamo FC II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Houston Dynamo FC II — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Houston Dynamo FC II — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Houston Dynamo FC II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Houston Dynamo FC II — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Houston Dynamo FC II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 26 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II02Minnesota United II
23.08St. Louis City II22Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II
19.08Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II11The Town
14.08Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II02Ventura County
08.08Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II30Real Monarchs
01.08Sporting KC II32Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II
26.07Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II11Austin II
18.07Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II21Colorado Rapids II
11.07Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II21St. Louis City II
05.07Herb Houston Dynamo FC IIHouston Dynamo FC II40Minnesota United II

Houston Dynamo FC II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
1.20
0.80
2.00
Stracone
0.10
0.70
0.80
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
90%
40%
65%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
2.30
3.70
Strzelone
1.00
1.00
2.00
Stracone
0.40
1.30
1.70
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 2.5
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Under 3.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 125% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
20% (2/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Houston Dynamo FC II

Wynik meczu

1-1
4 (17%)
2-1
3 (13%)
2-0
2 (8%)
4-0
2 (8%)
3-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (25%)
2-0
6 (25%)
1-0
6 (25%)
1-1
3 (13%)
0-1
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Houston Dynamo FC II

Liczba goli w meczu

2
8 (33%)
4
6 (25%)
3
6 (25%)
5
3 (13%)
1
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

2
9 (38%)
1
8 (33%)
0
6 (25%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS Next Pro.

MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60