Football Stats
Herb PEC Zwolle W
Flaga HolandiaPEC Zwolle W
9. miejsce w tabeli Eredivisie Women

2026/27 PEC Zwolle W — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PEC Zwolle W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • PEC Zwolle W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PEC Zwolle W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PEC Zwolle W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PEC Zwolle W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PEC Zwolle W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PEC Zwolle W — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle W — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • PEC Zwolle W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PEC Zwolle W — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle W — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle W — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Ajax W10Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W
16.08Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W02PSV/Eindhoven W
22.05ADO Den Haag W30Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W
08.05Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W32Hera United W
03.05Twente W32Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W
26.04Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W41Excelsior W
05.04Utrecht W30Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W
29.03Ajax W10Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W
15.03Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W11Heerenveen W
22.02Herb PEC Zwolle WPEC Zwolle W01Feyenoord W

PEC Zwolle W — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.40
2.00
3.40
Strzelone
1.00
1.30
2.30
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
1.20
2.20
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny PEC Zwolle W

Wynik meczu

0-2
1 (50%)
0-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (50%)
0-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny PEC Zwolle W

Liczba goli w meczu

2
1 (50%)
1
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie Women.

Eredivisie Women — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Twente W220063.00
2AZ W220063.00
3Ajax W220063.00
4PSV/Eindhoven W211042.00
5Feyenoord W210131.50
6De Graafschap W210131.50
7Utrecht W201110.50
8Heerenveen W200200.00
9PEC Zwolle W200200.00
10ADO Den Haag W200200.00