Football Stats
Herb AZ W
Flaga HolandiaAZ W
2. miejsce w tabeli Eredivisie Women

2026/27 AZ W — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AZ W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • AZ W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • AZ W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AZ W — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • AZ W — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AZ W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • AZ W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • AZ W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AZ W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ W — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AZ W — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ W — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ W — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ W — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Feyenoord W12Herb AZ WAZ W
16.08Herb AZ WAZ W21ADO Den Haag W
22.05Herb AZ WAZ W10Excelsior W
08.05Ajax W31Herb AZ WAZ W
03.05Herb AZ WAZ W15Heerenveen W
26.04Herb AZ WAZ W11ADO Den Haag W
05.04Feyenoord W33Herb AZ WAZ W
29.03Herb AZ WAZ W11Utrecht W
22.03Hera United W12Herb AZ WAZ W
15.03NAC Breda W23Herb AZ WAZ W

AZ W — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.20
3.80
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.70
1.40
2.10
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
2.00
4.10
Strzelone
1.30
0.40
1.70
Stracone
0.80
1.60
2.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 4.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny AZ W

Wynik meczu

2-1
2 (100%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (50%)
2-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny AZ W

Liczba goli w meczu

3
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie Women.

Eredivisie Women — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Twente W220063.00
2AZ W220063.00
3Ajax W220063.00
4PSV/Eindhoven W211042.00
5Feyenoord W210131.50
6De Graafschap W210131.50
7Utrecht W201110.50
8Heerenveen W200200.00
9PEC Zwolle W200200.00
10ADO Den Haag W200200.00