
2026/27 De Graafschap — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 0.00 | |
| Forma wyjazdowa | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0.50 | |
| Ogółem | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 0.25 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- De Graafschap — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- De Graafschap — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- De Graafschap — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- De Graafschap — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- De Graafschap — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- De Graafschap — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- De Graafschap — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- De Graafschap — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- De Graafschap — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- De Graafschap — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 De Graafschap — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 De Graafschap — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
De Graafschap — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 80% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.70 | 4.10 |
Strzelone | 0.70 | 1.50 | 2.20 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 1.90 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Posiadanie piłki | 57% | ||
Śr. strzały/mecz | 19.11 | ||
Śr. faule/mecz | 11.00 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.70 | 3.10 |
Strzelone | 0.80 | 0.70 | 1.50 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 60% | ||
Śr. strzały/mecz | 14.89 | ||
Śr. faule/mecz | 12.11 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 35% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 18.25 | 21.00 | 15.50 |
Strzały celne / mecz | 4.25 | 5.50 | 3.00 |
Strzały niecelne / mecz | 9.25 | 9.00 | 9.50 |
Skuteczność strzałów | 6.8% | 7.1% | 6.5% |
Strzały na gola | 14.60 | 14.00 | 15.50 |
Strzały celne na gola | 3.40 | 3.67 | 3.00 |
Strzały Over 10.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 11.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 12.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 13.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 14.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (2/4) | 100% (2/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (2/4) | 100% (2/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.75 | 3.00 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Team Offsides AVG | 1.25 | 1.00 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 24% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.35 | 1.50 | 1.21 |
xGA (Against) | 1.90 | 2.70 | 1.10 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Under 1.5 | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Under 2.5 | 25% (5/20) | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Under 3.5 | 45% (9/20) | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Under 4.5 | 70% (14/20) | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Under 5.5 | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 70% (14/20) | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
BTTS 1H | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
BTTS 2H | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 25% (5/20) | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Lose | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.28 (18/20) | 9.33 (9/10) | 11.22 (9/10) |
Over 6.5 Corners | 94% (17/18) | 89% (8/9) | 100% (9/9) |
Over 7.5 Corners | 78% (14/18) | 56% (5/9) | 100% (9/9) |
Over 8.5 Corners | 67% (12/18) | 44% (4/9) | 89% (8/9) |
Over 9.5 Corners | 61% (11/18) | 44% (4/9) | 78% (7/9) |
Over 10.5 Corners | 39% (7/18) | 33% (3/9) | 44% (4/9) |
Over 11.5 Corners | 33% (6/18) | 22% (2/9) | 44% (4/9) |
Over 12.5 Corners | 33% (6/18) | 22% (2/9) | 44% (4/9) |
Over 13.5 Corners | 17% (3/18) | 22% (2/9) | 11% (1/9) |
Over 14.5 Corners | 11% (2/18) | 11% (1/9) | 11% (1/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.70 | 6.10 | 5.30 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 114 | 61 | 53 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.05 | 3.60 | 6.50 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (14/20) | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (11/20) | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (9/20) | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (8/20) | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Corners Against | 101 | 36 | 65 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 35% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.05 (20/20) | 3.50 (10/10) | 2.60 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 5.5 Cards | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 61 | 35 | 26 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 4 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny De Graafschap
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny De Graafschap
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eerste Divisie.