Football Stats
Herb FC Eindhoven
Flaga HolandiaFC Eindhoven
17. miejsce w tabeli Eerste Divisie

2026/27 FC Eindhoven — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz3
Gs6
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz6
Gs11
RB-5
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Eindhoven — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • FC Eindhoven — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Eindhoven — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb FC EindhovenFC Eindhoven13Heracles
21.08Den Bosch52Herb FC EindhovenFC Eindhoven
14.08Herb FC EindhovenFC Eindhoven23MVV
10.08Jong AZ01Herb FC EindhovenFC Eindhoven
11.07Willem II22Herb FC EindhovenFC Eindhoven
24.04Herb FC EindhovenFC Eindhoven10Helmond Sport
17.04Jong Utrecht30Herb FC EindhovenFC Eindhoven
10.04Herb FC EindhovenFC Eindhoven13Roda
06.04ADO Den Haag40Herb FC EindhovenFC Eindhoven
03.04Herb FC EindhovenFC Eindhoven22De Graafschap

FC Eindhoven — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
2.30
3.40
Strzelone
0.60
1.20
1.80
Stracone
0.50
1.10
1.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
15.80
Śr. faule/mecz
12.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
3.40
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.90
1.40
2.30
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
14.89
Śr. faule/mecz
13.67

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 44% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
13.00
9.00
Strzały celne / mecz
2.50
2.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
3.75
4.00
3.50
Skuteczność strzałów
13.6%
11.5%
16.7%
Strzały na gola
7.33
8.67
6.00
Strzały celne na gola
1.67
1.33
2.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
6.00
4.00
7.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.33
2.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.00
1.00
0.99
xGA (Against)
2.04
2.30
1.79
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 21% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.21 (19/20)
9.30 (10/10)
11.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
80% (8/10)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
60% (6/10)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
47% (9/19)
40% (4/10)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
40% (4/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
30% (3/10)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
20% (2/10)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
32% (6/19)
20% (2/10)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
32% (6/19)
20% (2/10)
44% (4/9)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.85
3.90
5.80
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Corners Earned
97
39
58

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
2.75 (20/20)
2.50 (10/10)
3.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
55
25
30
Highest in a Match
6
4
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FC Eindhoven

Wynik meczu

1-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
2-3
1 (25%)
2-5
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
1-1
1 (25%)
1-3
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FC Eindhoven

Liczba goli w meczu

1
1 (25%)
4
1 (25%)
5
1 (25%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (25%)
1
1 (25%)
2
1 (25%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eerste Divisie.

Eerste Divisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Heracles4400123.00
2MVV4400123.00
3Almere City FC4310102.50
4VVV Venlo430192.25
5Emmen430192.25
6Jong PSV U21522181.60
7Vitesse421171.75
8Roda421171.75
9NAC Breda421171.75
10FC Volendam420261.50
11Jong AZ520361.20
12Waalwijk404041.00
13Den Bosch411241.00
14Jong Ajax511340.80
15Dordrecht411241.00
16FC OSS410330.75
17FC Eindhoven410330.75
18Helmond Sport402220.50
19De Graafschap401310.25
20Jong Utrecht500500.00