Football Stats
Herb Kiryat Yam SC
Flaga IzraelKiryat Yam SC
9. miejsce w tabeli Liga Leumit

2026/27 Kiryat Yam SC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz8
Gs5
RB+3
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz8
Gs6
RB+2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kiryat Yam SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Kiryat Yam SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kiryat Yam SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kiryat Yam SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kiryat Yam SC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kiryat Yam SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kiryat Yam SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kiryat Yam SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kiryat Yam SC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kiryat Yam SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Hapoel Kfar Shalem32Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC
23.08Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC01Maccabi Bnei Raina
18.08Maccabi Kabilio Jaffa26Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC
25.05Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC00Maccabi Petah Tikva
20.05Hapoel Kfar Shalem21Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC
15.05Bnei Yehuda20Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC
11.05Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC20Hapoel Kfar Saba
05.05Hapoel Rishon LeZion12Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC
01.05Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC01Hapoel Ramat Gan
27.04Maccabi Herzliya00Herb Kiryat Yam SCKiryat Yam SC

Kiryat Yam SC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
0.50
1.30
1.80
Strzelone
0.10
0.90
1.00
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
90%
40%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.70
3.40
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kiryat Yam SC

Wynik meczu

6-2
1 (33%)
0-1
1 (33%)
2-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

3-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kiryat Yam SC

Liczba goli w meczu

8
1 (33%)
1
1 (33%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

4
1 (33%)
0
1 (33%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Leumit.

Liga Leumit — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bnei Yehuda330093.00
2Hapoel Afula330093.00
4Hapoel Ra'anana320162.00
6Ashdod320162.00
7Ironi Modi'in311141.33
9Kiryat Yam SC310231.00
10Kafr Qasim310231.00
11Maccabi Herzliya310231.00
13Hapoel Kfar Saba310231.00
16Hapoel Acre300300.00