Football Stats
Herb Bnei Yehuda
Flaga IzraelBnei Yehuda
1. miejsce w tabeli Liga Leumit

2026/27 Bnei Yehuda — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs1
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz10
Gs2
RB+8
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bnei Yehuda — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bnei Yehuda — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bnei Yehuda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Hapoel Acre03Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
23.08Herb Bnei YehudaBnei Yehuda31Hapoel Kfar Shalem
18.08Maccabi Bnei Raina14Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
25.05Herb Bnei YehudaBnei Yehuda11Maccabi Herzliya
20.05Maccabi Petah Tikva22Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
15.05Herb Bnei YehudaBnei Yehuda20Kiryat Yam SC
08.05Hapoel Kfar Shalem01Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
05.05Hapoel Kfar Saba13Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
01.05Herb Bnei YehudaBnei Yehuda22Hapoel Rishon LeZion
27.04Hapoel Ramat Gan11Herb Bnei YehudaBnei Yehuda

Bnei Yehuda — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 57% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.20
2.40
Strzelone
0.70
0.80
1.50
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
80%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.60
1.30
1.90
Stracone
0.60
0.20
0.80
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
80%
65%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bnei Yehuda

Wynik meczu

4-1
1 (33%)
3-0
1 (33%)
3-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (67%)
2-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bnei Yehuda

Liczba goli w meczu

5
1 (33%)
3
1 (33%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Leumit.

Liga Leumit — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bnei Yehuda330093.00
2Hapoel Afula330093.00
4Hapoel Ra'anana320162.00
6Ashdod320162.00
7Ironi Modi'in311141.33
9Kiryat Yam SC310231.00
10Kafr Qasim310231.00
11Maccabi Herzliya310231.00
13Hapoel Kfar Saba310231.00
16Hapoel Acre300300.00