Football Stats
Herb Kongsvinger
Flaga NorwegiaKongsvinger
2. miejsce w tabeli OBOS-ligaen

2026/27 Kongsvinger — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W7
R2
P1
Gz31
Gs19
RB+12
Śr. pkt2.30
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W6
R2
P2
Gz22
Gs13
RB+9
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze20
W13
R4
P3
Gz53
Gs32
RB+21
Śr. pkt2.15
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb KongsvingerKongsvinger44Lyn
26.08ODD Ballklubb01Herb KongsvingerKongsvinger
22.08Skreia214Herb KongsvingerKongsvinger
16.08Herb KongsvingerKongsvinger32Haugesund
09.08Asane12Herb KongsvingerKongsvinger
02.08Herb KongsvingerKongsvinger13Strommen
26.07Sandnes ULF16Herb KongsvingerKongsvinger
03.07Herb KongsvingerKongsvinger51Sogndal
27.06Haugesund42Herb KongsvingerKongsvinger
21.06Herb KongsvingerKongsvinger44Stromsgodset

Kongsvinger — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.70
3.30
5.00
Strzelone
1.00
2.10
3.10
Stracone
0.70
1.20
1.90
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
0%
20%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
4.70
Strzelone
1.50
1.80
3.30
Stracone
0.80
0.60
1.40
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 3.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 4.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 5.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 29% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
Over 6.5 Corners
Over 7.5 Corners
Over 8.5 Corners
Over 9.5 Corners
Over 10.5 Corners
Over 11.5 Corners
Over 12.5 Corners
Over 13.5 Corners
Over 14.5 Corners

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
2.50
2.00
3.00
More Corners Than Opponent
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
5
2
3

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.50 (2/2)
5.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
7
5
2
Highest in a Match
5
5
2
Lowest in a Match
2
5
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kongsvinger

Wynik meczu

2-1
4 (20%)
3-0
2 (10%)
3-1
2 (10%)
4-4
2 (10%)
3-2
1 (5%)

Wynik do przerwy

1-0
5 (25%)
0-1
4 (20%)
0-0
3 (15%)
2-1
1 (5%)
1-1
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kongsvinger

Liczba goli w meczu

3
6 (30%)
4
4 (20%)
6
3 (15%)
2
2 (10%)
8
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (45%)
0
3 (15%)
3
3 (15%)
2
2 (10%)
5
2 (10%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi OBOS-ligaen.

OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80