Football Stats
Herb hodd
Flaga Norwegiahodd
5. miejsce w tabeli OBOS-ligaen

2026/27 hodd — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W7
R1
P2
Gz21
Gs16
RB+5
Śr. pkt2.20
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W3
R2
P5
Gz14
Gs20
RB-6
Śr. pkt1.10
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze20
W10
R3
P7
Gz35
Gs36
RB-1
Śr. pkt1.65
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • hodd — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • hodd — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • hodd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • hodd — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • hodd — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • hodd — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • hodd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • hodd — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • hodd — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • hodd — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • hodd — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • hodd — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • hodd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • hodd — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • hodd — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • hodd — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • hodd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 hodd — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 hodd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb hoddhodd21Stabaek
26.08Stromsgodset31Herb hoddhodd
22.08Spjelkavik12Herb hoddhodd
16.08Herb hoddhodd43Strommen
09.08Sandnes ULF34Herb hoddhodd
02.08Herb hoddhodd21Moss
27.07Stabaek60Herb hoddhodd
04.07Herb hoddhodd43Stromsgodset
27.06Lyn14Herb hoddhodd
21.06ODD Ballklubb00Herb hoddhodd

hodd — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
1.80
3.70
Strzelone
1.40
0.70
2.10
Stracone
0.50
1.10
1.60
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
2.40
3.60
Strzelone
0.50
1.10
1.60
Stracone
0.70
1.30
2.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
Over 6.5 Corners
Over 7.5 Corners
Over 8.5 Corners
Over 9.5 Corners
Over 10.5 Corners
Over 11.5 Corners
Over 12.5 Corners
Over 13.5 Corners
Over 14.5 Corners

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
More Corners Than Opponent
Over 2.5 Corners Earned
Over 3.5 Corners Earned
Over 4.5 Corners Earned
Over 5.5 Corners Earned
Over 6.5 Corners Earned
Over 7.5 Corners Earned
Over 8.5 Corners Earned
Corners Earned

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
Over 0.5 Cards
Over 1.5 Cards
Over 2.5 Cards
Over 3.5 Cards
Over 4.5 Cards
Over 5.5 Cards
Over 6.5 Cards
Over 7.5 Cards
Total Cards
Highest in a Match
Lowest in a Match

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny hodd

Wynik meczu

2-1
4 (20%)
4-3
3 (15%)
0-1
2 (10%)
0-2
1 (5%)
1-1
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (30%)
1-0
3 (15%)
0-1
3 (15%)
2-0
2 (10%)
2-1
2 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny hodd

Liczba goli w meczu

3
5 (25%)
7
3 (15%)
1
3 (15%)
4
3 (15%)
2
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
6 (30%)
0
6 (30%)
2
3 (15%)
3
3 (15%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi OBOS-ligaen.

OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80