Football Stats
Herb Pelhřimov
Flaga CzechyPelhřimov
6. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie D

2026/27 Pelhřimov — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R2
P1
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pelhřimov — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Pelhřimov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Pelhřimov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pelhřimov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Pelhřimov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Pelhřimov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pelhřimov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pelhřimov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pelhřimov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Pelhřimov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Pelhřimov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Pelhřimov — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Pelhřimov — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Pelhřimov — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pelhřimov — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pelhřimov — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pelhřimov — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pelhřimov — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pelhřimov — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pelhřimov — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pelhřimov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Ždírec nad Doubravou22Herb PelhřimovPelhřimov
23.08Herb PelhřimovPelhřimov12Tatran Bohunice
16.08Sokol Tasovice22Herb PelhřimovPelhřimov
09.08Herb PelhřimovPelhřimov10Havlíčkův Brod
12.06Herb PelhřimovPelhřimov12Sokol Tasovice
06.06Chotebor12Herb PelhřimovPelhřimov
31.05Herb PelhřimovPelhřimov30Dálnice Speřice
23.05Kuřim81Herb PelhřimovPelhřimov
17.05Herb PelhřimovPelhřimov52FS Třebíč
10.05Znojmo40Herb PelhřimovPelhřimov

Pelhřimov — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 14% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
1.70
3.30
Strzelone
1.20
0.80
2.00
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.50
4.50
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
1.20
1.70
2.90
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 29% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Pelhřimov

Wynik meczu

2-2
2 (50%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
1-0
1 (25%)
2-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Pelhřimov

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
1
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie D.

4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00