Football Stats
Herb Landskrona BoIS
Flaga SzwecjaLandskrona BoIS
7. miejsce w tabeli Superettan

2026/27 Landskrona BoIS — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W3
R5
P2
Gz12
Gs10
RB+2
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W5
R2
P4
Gz15
Gs12
RB+3
Śr. pkt1.55
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W8
R7
P6
Gz27
Gs22
RB+5
Śr. pkt1.48
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Landskrona BoIS — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Landskrona BoIS — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS11Ostersunds FK
24.08IFK Varnamo11Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
14.08Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS11Oddevold
08.08Osters IF01Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
01.08IK brage21Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
28.07Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS01IFK Norrkoping
18.07Ostersunds FK20Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
28.06Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS10IFK Varnamo
22.06Varbergs BoIS FC23Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
16.06Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS20United Nordic

Landskrona BoIS — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 14% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
0.90
2.20
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.40
2.60
Strzelone
0.50
1.00
1.50
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 104% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.25
8.00
16.33
Strzały celne / mecz
5.71
5.33
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.57
7.00
4.50
Skuteczność strzałów
8.8%
12.5%
8.2%
Strzały na gola
11.40
8.00
12.25
Strzały celne na gola
4.44
4.00
4.80
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
0% (0/1)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
0% (0/1)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
0% (0/1)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
33% (1/3)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
57% (4/7)
33% (1/3)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
57% (4/7)
33% (1/3)
75% (3/4)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.25
2.00
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.75
2.00
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Landskrona BoIS

Wynik meczu

1-1
5 (24%)
1-0
4 (19%)
1-2
3 (14%)
0-1
2 (10%)
2-2
2 (10%)

Wynik do przerwy

0-1
7 (33%)
1-0
4 (19%)
0-0
4 (19%)
1-1
3 (14%)
2-1
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Landskrona BoIS

Liczba goli w meczu

2
7 (33%)
1
6 (29%)
3
4 (19%)
4
3 (14%)
5
1 (5%)

Liczba goli do przerwy

1
11 (52%)
0
4 (19%)
2
4 (19%)
3
2 (10%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Superettan.

Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62