Football Stats
Herb Oddevold
Flaga SzwecjaOddevold
8. miejsce w tabeli Superettan

2026/27 Oddevold — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W3
R4
P3
Gz15
Gs13
RB+2
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W4
R4
P3
Gz19
Gs18
RB+1
Śr. pkt1.45
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W7
R8
P6
Gz34
Gs31
RB+3
Śr. pkt1.38
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oddevold — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Oddevold — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oddevold — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oddevold — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oddevold — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Varbergs BoIS FC31Herb OddevoldOddevold
23.08Herb OddevoldOddevold31Helsingborg
14.08Landskrona BoIS11Herb OddevoldOddevold
08.08Ljungskile SK01Herb OddevoldOddevold
31.07Herb OddevoldOddevold00Norrby IF
27.07Orebro SK00Herb OddevoldOddevold
18.07Herb OddevoldOddevold24Varbergs BoIS FC
27.06United Nordic33Herb OddevoldOddevold
22.06Herb OddevoldOddevold00Ljungskile SK
14.06Norrby IF02Herb OddevoldOddevold

Oddevold — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
0.90
0.60
1.50
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.00
2.00
3.00
Strzelone
0.40
1.10
1.50
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
60%
30%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 81% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.20
14.50
8.00
Strzały celne / mecz
4.50
4.83
3.50
Strzały niecelne / mecz
5.13
5.17
5.00
Skuteczność strzałów
12.1%
12.1%
12.5%
Strzały na gola
8.25
8.29
8.00
Strzały celne na gola
3.27
3.22
3.50
Strzały Over 10.5
60% (3/5)
75% (3/4)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
60% (3/5)
75% (3/4)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
40% (2/5)
50% (2/4)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
67% (4/6)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (4/8)
50% (3/6)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
33% (2/6)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
33% (2/6)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 500% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.40
2.50
7.00
Match Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
75% (3/4)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
25% (1/4)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.00
0.50
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
60% (3/5)
50% (2/4)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
20% (1/5)
0% (0/4)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/4)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Oddevold

Wynik meczu

1-2
3 (14%)
0-0
3 (14%)
1-0
2 (10%)
1-1
2 (10%)
2-2
2 (10%)

Wynik do przerwy

1-0
8 (38%)
0-0
6 (29%)
1-1
2 (10%)
3-1
1 (5%)
1-2
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Oddevold

Liczba goli w meczu

4
6 (29%)
2
3 (14%)
3
3 (14%)
0
3 (14%)
1
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
8 (38%)
0
6 (29%)
2
3 (14%)
3
3 (14%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Superettan.

Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62