Football Stats
Herb Servette FC
Flaga SzwajcariaServette FC
10. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Servette FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R1
P2
Gz4
Gs5
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Servette FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Servette FC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Servette FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Servette FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Servette FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Servette FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Servette FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Servette FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Servette FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Servette FC — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Servette FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Servette FCServette FC11FC Luzern
08.08Herb Servette FCServette FC21Grasshoppers
01.08FC Zurich21Herb Servette FCServette FC
25.07Herb Servette FCServette FC01FC Basel 1893
16.05FC Zurich02Herb Servette FCServette FC
12.05Herb Servette FCServette FC20Lausanne
09.05FC Luzern33Herb Servette FCServette FC
03.05Grasshoppers02Herb Servette FCServette FC
26.04Herb Servette FCServette FC53FC Winterthur
12.04BSC Young Boys11Herb Servette FCServette FC

Servette FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 13% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
1.20
2.90
Strzelone
1.20
0.90
2.10
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
16.10
Śr. faule/mecz
13.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
2.30
3.50
Strzelone
0.50
1.40
1.90
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
0%
30%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
13.20
Śr. faule/mecz
13.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 21% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.50
19.33
16.00
Strzały celne / mecz
5.75
5.67
6.00
Strzały niecelne / mecz
7.25
7.33
7.00
Skuteczność strzałów
5.4%
5.2%
6.3%
Strzały na gola
18.50
19.33
16.00
Strzały celne na gola
5.75
5.67
6.00
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
33% (1/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
33% (1/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.50
4.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.53
1.53
1.53
xGA (Against)
1.32
1.27
1.48
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.45 (20/20)
11.30 (10/10)
9.60 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.10
7.00
5.20
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
122
70
52

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.75 (20/20)
4.80 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
95
48
47
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Servette FC

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
2-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (50%)
0-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Servette FC

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
1
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
0
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25