Football Stats
Herb FC ST. Gallen
Flaga SzwajcariaFC ST. Gallen
4. miejsce w tabeli Super League

2026/27 FC ST. Gallen — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz7
Gs7
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz10
Gs9
RB+1
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC ST. Gallen — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen34FC Thun
27.08Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen23FC Nordsjaelland
20.08FC Nordsjaelland10Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen
13.08Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen51Sheriff Tiraspol
09.08Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen22FC Luzern
06.08Sheriff Tiraspol13Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen
02.08FC Vaduz23Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen
30.07Benfica50Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen
26.07Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen21FC Zurich
23.07Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen21Benfica

FC ST. Gallen — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.50
2.30
3.80
Strzelone
0.80
1.20
2.00
Stracone
0.70
1.10
1.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
19.11
Śr. faule/mecz
13.67
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
60%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
2.70
3.50
Strzelone
0.30
1.50
1.80
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
70%
30%
50%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
19.89
Śr. faule/mecz
15.33

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 13% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
22.00
21.33
24.00
Strzały celne / mecz
7.25
7.33
7.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
8.67
4.00
Skuteczność strzałów
11.4%
10.9%
12.5%
Strzały na gola
8.80
9.14
8.00
Strzały celne na gola
2.90
3.14
2.33
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 125% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.50
3.33
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
33% (1/3)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.75
1.33
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/3)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.47
2.58
2.12
xGA (Against)
1.41
1.22
1.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 21% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.56 (18/20)
10.44 (9/10)
12.67 (9/10)
Over 6.5 Corners
100% (18/18)
100% (9/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Over 8.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
61% (11/18)
44% (4/9)
78% (7/9)
Over 10.5 Corners
56% (10/18)
44% (4/9)
67% (6/9)
Over 11.5 Corners
50% (9/18)
44% (4/9)
56% (5/9)
Over 12.5 Corners
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
28% (5/18)
22% (2/9)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.00
5.40
6.60
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Corners Earned
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 4.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Corners Earned
120
54
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
6.05 (20/20)
6.60 (10/10)
5.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Total Cards
121
66
55
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
2
4
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FC ST. Gallen

Wynik meczu

3-2
1 (25%)
2-1
1 (25%)
3-4
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FC ST. Gallen

Liczba goli w meczu

5
1 (25%)
3
1 (25%)
7
1 (25%)
4
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
2
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25