Football Stats
Herb Apoel Nicosia
Flaga CyprApoel Nicosia
11. miejsce w tabeli 1. Division
Cypr / 1. DivisionSezon 2026/27

2026/27 Apoel Nicosia — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Apoel Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Apoel Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Apoel Nicosia — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Apoel Nicosia — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Apoel Nicosia — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Apoel Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Apoel Nicosia — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Apoel Nicosia — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08AEK Larnaca31Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia
22.05Pafos20Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia
16.05Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia03Omonia Nicosia
10.05Apollon Limassol20Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia
06.05Aris10Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia
03.05Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia10AEK Larnaca
29.04Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia00Apollon Limassol
26.04Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia33Pafos
22.04Apollon Limassol42Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia
18.04Omonia Nicosia20Herb Apoel NicosiaApoel Nicosia

Apoel Nicosia — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
0.90
1.70
2.60
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.50
1.00
1.50
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
1.70
1.40
3.10
Strzelone
0.40
0.60
1.00
Stracone
1.30
0.80
2.10
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Apoel Nicosia

Wynik meczu

1-3
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-2
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Apoel Nicosia

Liczba goli w meczu

4
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1. Division.

1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pafos110033.00
3AEK Larnaca110033.00
4AEL110033.00
5Nea Salamis101011.00
6Olympiakos101011.00
8Aris101011.00
9Omonia Nicosia101011.00
10Omonia Aradippou101011.00
11Apoel Nicosia100100.00
12Anorthosis100100.00
13Karmiotissa100100.00
14Krasava Ypsonas100100.00