Football Stats
Herb Olympiakos
Flaga CyprOlympiakos
6. miejsce w tabeli 1. Division
Cypr / 1. DivisionSezon 2026/27

2026/27 Olympiakos — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R1
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympiakos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Olympiakos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Olympiakos — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Olympiakos — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Olympiakos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Olympiakos — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympiakos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olympiakos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympiakos — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympiakos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olympiakos — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympiakos — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympiakos — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympiakos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb OlympiakosOlympiakos33Nea Salamis
15.05Herb OlympiakosOlympiakos10Anorthosis
09.05AEL13Herb OlympiakosOlympiakos
01.05Herb OlympiakosOlympiakos21Omonia Aradippou
26.04Ethnikos Achna21Herb OlympiakosOlympiakos
19.04Herb OlympiakosOlympiakos01Akritas
04.04Enosis13Herb OlympiakosOlympiakos
21.03Krasava Ypsonas10Herb OlympiakosOlympiakos
15.03Omonia Nicosia50Herb OlympiakosOlympiakos
07.03Herb OlympiakosOlympiakos21Ethnikos Achna

Olympiakos — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.60
1.60
2.20
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.20
0.90
1.10
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
90%
40%
65%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
1.00
2.60
Strzelone
0.80
0.30
1.10
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
80%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Olympiakos

Wynik meczu

3-3
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Olympiakos

Liczba goli w meczu

6
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1. Division.

1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pafos110033.00
3AEK Larnaca110033.00
4AEL110033.00
5Nea Salamis101011.00
6Olympiakos101011.00
8Aris101011.00
9Omonia Nicosia101011.00
10Omonia Aradippou101011.00
11Apoel Nicosia100100.00
12Anorthosis100100.00
13Karmiotissa100100.00
14Krasava Ypsonas100100.00