
2026/27 Palestino — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 | 9 | +13 | 2.10 | |
| Forma wyjazdowa | 11 | 4 | 0 | 7 | 10 | 20 | -10 | 1.09 | |
| Ogółem | 21 | 10 | 3 | 8 | 32 | 29 | +3 | 1.57 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Palestino — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Palestino — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Palestino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Palestino — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Palestino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Palestino — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Palestino — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Palestino — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Palestino — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.90 | 3.10 |
Strzelone | 0.80 | 1.40 | 2.20 |
Stracone | 0.40 | 0.50 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | 50% | ||
Śr. strzały/mecz | 16.78 | ||
Śr. faule/mecz | 11.67 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.10 | 2.60 |
Strzelone | 0.70 | 0.20 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 1.70 |
BTTS % | 20% | 0% | 10% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 50% | 80% | 65% |
Posiadanie piłki | 44% | ||
Śr. strzały/mecz | 10.50 | ||
Śr. faule/mecz | 11.75 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 56% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.78 | 16.78 | 10.78 |
Strzały celne / mecz | 4.39 | 5.56 | 3.22 |
Strzały niecelne / mecz | 6.06 | 7.44 | 4.67 |
Skuteczność strzałów | 10.5% | 11.3% | 9.3% |
Strzały na gola | 9.54 | 8.88 | 10.78 |
Strzały celne na gola | 3.04 | 2.94 | 3.22 |
Strzały Over 10.5 | 61% (11/18) | 67% (6/9) | 56% (5/9) |
Strzały Over 11.5 | 61% (11/18) | 67% (6/9) | 56% (5/9) |
Strzały Over 12.5 | 39% (7/18) | 67% (6/9) | 11% (1/9) |
Strzały Over 13.5 | 33% (6/18) | 67% (6/9) | 0% (0/9) |
Strzały Over 14.5 | 28% (5/18) | 56% (5/9) | 0% (0/9) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (9/18) | 56% (5/9) | 44% (4/9) |
Strzały celne Over 4.5 | 33% (6/18) | 56% (5/9) | 11% (1/9) |
Strzały celne Over 5.5 | 28% (5/18) | 44% (4/9) | 11% (1/9) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (4/18) | 44% (4/9) | 0% (0/9) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 87% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.06 | 3.67 | 4.57 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (16/16) | 100% (9/9) | 100% (7/7) |
Match Offsides Over 1.5 % | 94% (15/16) | 89% (8/9) | 100% (7/7) |
Match Offsides Over 2.5 % | 88% (14/16) | 78% (7/9) | 100% (7/7) |
Match Offsides Over 3.5 % | 63% (10/16) | 56% (5/9) | 71% (5/7) |
Team Offsides AVG | 1.69 | 1.22 | 2.29 |
Team Offsides Over 0.5 % | 81% (13/16) | 78% (7/9) | 86% (6/7) |
Team Offsides Over 1.5 % | 56% (9/16) | 44% (4/9) | 71% (5/7) |
Team Offsides Over 2.5 % | 19% (3/16) | 0% (0/9) | 43% (3/7) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Under 2.5 | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 75% (15/20) | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Under 4.5 | 75% (15/20) | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 75% (15/20) | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS 2H | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
BTTS Both Halves | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 35% (7/20) | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Draw | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Lose | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Palestino
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Palestino
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.